Türkiye Gibi Bir Ülkede Neden Ahmet Kaya Halâ Dinlenir?

Kendisinin pkk terör örgütü ile bağlantısı gayet açık, gözler önünde. Bölücü olduğu da ortadaydı.
Fakat Türkiye gibi temeli Atatürk'ün Milliyetçiliği ile kurulan ve hala bu Milliyetçilik ile ayakta kalabilen bu güzelim ülkede neden halâ Ahmet Kaya dinlenir?
Çevremde milliyetçi geçinip telefonunda Ahmet Kaya şarkıları dolu olanlar var. Ks'de de hergün A. Kaya ile alakalı sorular yahut görüşler görüyorum.
Yok sesi güzel yok sözleri güzel... Öcalanın da sesi güzel olsa onu da mı dinleyecektiniz?

Yorumlar Türkiye Cumhuriyeti karşıtlarına kapalıdır!

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Sözde milliyetçi pisliklerden nefret ediyorum. En az o bölücü itler kadar.

0|0
    0|0
    • Belki de daha suçlular. Bunu normalmiş gibi gösterdikleri için. Haklısın.

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim , öyle insanlar var ki terörist oldukları halde Türk taklidi yapıyor. Türklüğü kötülemek , güzel vatanımza kara leke sürmek için debeleniyor. Baştaki sevmedikleri iktidarı indirmek için itten kopuktan medet uman kişilerden ne beklersin ki , it olan it peşinde gezer. Atasını bilmeyen gider böyle ne yaptığı belirsiz kişileri dinler.

0|1
    0|0
    • Herşeyi özetledin aslında. Aynen bu şekilde.

• Aşşağıda densiz densiz konuşan kendini devrimci sanan it sürüleri var. Bırak onlarla konuşma bile onlar konuşulcak insanlar değiller hatta insan bile değiller.

• Ciddiye almıyorum pek. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkeye birkaç beden büyük olması dinlememi engellemiyor.

0|0
    0|0
    • Yoldan geçene devrimci desem tanımadığını dinleyecek bir insan güruhu var. Böyleler..
      Bir insan beğenmediği bir ülkede yaşamamalı bence. :) Ben olsam yaşamazdım. Yaşanmamalı.

• Yine ele bilet tutuşturuldu oldu mu bak:(

• Realist olmak lazım.
      Sevmiyorsan ülkeni, yol orada derler insana.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim bu tercih meselesi bence.
    Sesini seven var, karakterini seven var.

0|0
    0|0
    • Bir teröristi sevmenin tercih meselesi olabileceğine inanmıyorum.

Yükleniyor...