Ben ülkücüyüm ama apocu bir arkadaşım var, bu normal mi?

Ben ülkücüyüm ama apocu bir arkadaşım var, bu normal mi?

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes hayvan sever olabilir tabi ki köpek beslemek en doğal hakkın.

0|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya ülkücüyüm diye ortada dolanma ya da o arkadaşını hayatından def et

0|1
    0|0
  • Normal. İyiyse arkadasın sorun yok. Herkesin düşüncesi siyasi görüşü farklı olabilir. insan olsun yeter

0|1
    1|2
  • Tabi ki anormal

0|0
    0|1
  • farklı görüşlere saygı duymak ama biraz ilginç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen bunu söyleyebilip, o şahısla dostluğunu koruyorsan, kusura bakma da sen ülkücü değilsin.

Biz, bir kutlu sevdanın neferleriyiz. Benim sevdamı elimden almaya niyetlenen şerefsizler ile hiç bir bağım olamaz.

Her gün birisini, bir gün hepsini.

0|2
    0|0
  • bende ülkücüyüm bir ülkücünün asla apocu dostu arkadası olamaz bn çok kişi dövdüm mahekemilk oldum ülkücülük şereftir kardeşim bu şerefli davayı bu şekilde kirletme dava allah davası dava türk islam davası

0|2
    0|0
    • zaten şerefsizlik yapıyor borç alıp alıp ödemiyor

• adam doğru demiş

• sen ülkü ocaklarına falan hiç gitmedin harelde benim teşkilatımda böyle sen gibi biri olack onu falakaya yattrdım

• Valla bende milliyetçiyim ama benimde bir arkadaşım vardı öyle cocuk aslında iyi biri annesi falan gariban biri ama işte doldurmuşlardı aklını insan olarak iyi biriydi ama o doldurmalarla tam bir vatan hainiydi hayat böyle herkes düşünceleriyle var oluyor eger birine zarar verse asla yanımda bile tutmazdım onu ama sadece düşünceleriyle oldugu ıcın hic o konulara girmedik.

0|0
    0|0
  • şöyle bir sor kendine kardeşim, acaba o k. s.'ye girip ben apocuyum ama ülkücü bir arkadaşım var bu normalmi dese? ne hissedersin? kendini dışlanmış farklı hissedirsin dimi? o sana göre farklıysa, sende ona göre farklısın. Emin ol görüşler önemli değil, önemli olan sizin insanlık ilişkiniz...

0|1
    0|1
  • çok normal ve güzel bir şey

0|2
    1|1
  • Normal

0|1
    1|1
  • Küfrettirme burada.

0|0
    0|0
  • Nasıl normal olabilir?
    Saygı duyulması gereken görüşler var, hapse tıkılması gereken görüşler var yani.

0|0
    0|0
  • işte dostluk bunu gerektirir... ne güzel.. arkadaşım diyorsun

0|0
    1|1
  • Bence normal. Elinize silah alıp savaşmaktansa meseleleri konuşmak iki tarafa da yarar sağlar.

0|1
    1|1
  • arkadaşım olacak şahsiyet apocu olduğunu söylediğinde bayıltana kadar dövmüştüm. evet kafatasçıyım evet ırkçıyım evet TÜRKÜM

Milliyetçilik , milleti olmayanlar için faşizmdir.
    -Hüseyin Nihal ATSIZ

0|0
    0|0
  • İnsanlar birbirine tahammül etmediği sürece birlikte yaşayamayacağız

0|2
    0|1
  • Bende muhafazakar bir aileden geliyorum, ateist arkadaşım var :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...