Fethullah gülen örgütü (FETÖ) hakkında düşünceleriniz?

Bunca olan bitene rağmen hala bu örgütün arkasında duran, bu vatan hainlerini savunan insanlar var mı? Varsa neye göre savunuyorlar bu örgütü?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Biri gider biri gelir, Zübükzadeler oldukça arkalarında Feto gibi çıkarcılar da nemalanacaktır.

1|0
    0|0
  • artık kalmadı bitti onlar arkadaşımm

1|0
    0|0
  • Dün yanında duranlar vatana ihanetle yargılansın bugün yanında duranlara eleştirilerim sert olacaktır.

Ne istedilerde vermedik? diyen sayın Recep dahil dün yanında duranlara.

0|1
    0|0
  • Allah evine ateşler salsın

1|0
    0|0
  • Gerizekalıların uydurduğu bir örgütün başı

1|0
    0|0
  • Türkiye'deki bütün cemaatler aynı şekilde Hadis ve Sünnetten kaynak alarak çalışıyorlar İşid de dahil. Bunların inanılmaz bir şekilde hem islama , hem insanlığa hem ülkemize zarar veriyorlar. Yakında kesin olarak drumumuz suriye gibi oalcak.

0|0
    0|0
  • içlerinde Allahın rızası için çalışan insanları görünce neden karşı olayım. birileri cemaatı kullandı alt kademeden üst kademeden. ama Allah rızasına inanan insanlar siyasete kulak asmadan yollarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. bir zamanlar akp ile yoldaştılar ters düştüler düşman hattaa terörist oldular. içlerinde hain var mı evet var. bir zamanlar akp ve cemaatı desteklerken şimdi ikisini de desteklemiyorum. ama ikisinin de içinde ülke için çalışanların -caanı gönülden söylüyorum- Allah yollarını açık etsin. ama bunları kullanarak sıfırdan gelip zengin olanlarıda Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

0|0
    0|0
  • var öyle vata hainleri

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır kesinlikle savunmuyorum ama vatan hainliği derken kime göre neye göre? Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. Daha dünlere kadar bu hainlerle (!) el ele yürüyenler dost olanlar da şimdi onların hain olduğunu söylüyor. Sırtımızdan pıçaklandık da acıdı da bunlar hikaye. Bu adamlar kötüydü de neden yıllar yılı tv'lerde orda burada Türkiye'ye gel diye naralar atıldı diye sorarlar? Bu ülkede zaten sürü psikolojisi çok hakim birine gıcık mı oldun hooop yapıştır "vatan haini". Bu konu çok derin arkadaşım. Bir şeye baş kaldıran mı oldu o da vatan haini? Hayırdır da kime göre neye göre cidden ya. Çıldıracağım... Fethullah Gülen e karşı nötrüm tamamen. Bunu belirteyim.

1|0
    0|0
  • Feto vatan haini ise yıllık dostu tayyibe ne demeli aynı bozuk kan aynı kafa ikisi de

1|0
    0|0
  • garipleşti iyice eskiden cemaat şimdi örgüt bakalım yakında nereye gidecekler

0|0
    0|0
Yükleniyor...