Derdi olan derdini anlatsın çözüm bulalım :) ?

Anlatın derdinizi çözemediğim sorun yok çözelim derdinizi çözemesek bile en azından bir yolunu bulup daha mutlu nasıl yaşanır ona bakarız :)

Güncellemeler:
çözülmeyen dert yok!!!
guncel

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sinavlarim kotu geciyor cunku calismiyorum. Simdi %50 etkili final sonucumu ogrendim. Yıkıldım, ağlayamıyorum da... :(

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Derdime derman yok malesef güzel kardesım

0|1
    0|0
    • daha mutlu nasıl olunur ki buna bakalım bizde o zaman derman belki o derdin içinde değildir

• inşallah kardesim hakkında hayırlısı olsun şansın var unutma.

• Sağol kardeşim inşallah

Kızlar Ne Diyor 5

• Canım acıyor mesaj atmak için giriyorum tam yazıcam yazamıyorum tam arayacağım araya mıyotum mutlu musun böyle dicem diyemiyorum içimde bir şey durduruyor takmayacsgim diyorum aklımda unuttum diyorum aklımda bir şey var yarım yamalak sevilmediğimi biliyorum istenmediğimi biliyorum kimi sevsem zehirlediği mi biliyorum uzun süredir konuştuğum biri vardı arkadaş olmaya karar verdik beni hic sevmediğini biliyorum böyle bir şey işte

0|1
    0|0
    • Sevmek kişiye özel birşey işte sen cok seversin karşındaki asla sana karşılık vermez mesela ya da sne Başka düşünürsün büyütürsün, onu kafanda ama o asla senin onu düşündüğün gibi düşünmez mutlu olundugunda da en cok sen mutlu olursun üzgün olundugunda da en cok swn üzgün olursun cok uçlarda yaşıyorsun bu sıralar hayatı belkide ne derinlere inmelisin ne uçlarda gitmelisin dengede akışına bırakmalısın ne bir beklenti içine girmelisin ne de yok olup gitmelisin...

• hangisini anlatim ki :/

0|1
    0|0
    • hepsini anlat yardımcı olcam

• hepsini anlatmaya kalsam ohoooo :P

• ya kes sesini ve anlat artık allah allahj dinlicem diyorum birer birer git bir tane anlat sonra ona çözüm sonra devam

• Olur sa haberdar ederiz kanks😀

0|1
    0|0
  • Çalışkan olduğum için bütün sınıf beni dışlıyor

0|1
    0|0
    • sanmıyorum genelde çalışkansan herkes yanında olur tam tersi olmuş sende sen öyle hissediyorsun bence

• sana bişey diyim mi bak sen bir git üniversiteye ne güzel fikirli düşünceli insanlar var herkes olgun ınan bana ayrıca zeka seksiliktir asla bir aptallık kücüklük göstergesi degildir o yüzden sen hep bir adım önde olacaksın lise yıllarını cok takma inan bana onların hicbiriyle ilerde görüşmiceksin o yüzden o kadar umrunda olmasınlar tak kulaklıgını al testini çöz müzik dinle hicbirine ihtiyacın yok :)

• Rahatlattığın için teşekkür ederim :)

• Okul masraflarını nasıl karşılayabilirim? Annem babam ayrı?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bana eskişehirden veya bilecikten gerçekten seven kız bul

0|1
    0|0
    • yani gerçekten sevmek ve sevilmek isteyen ok

• kardesim cafe den bahssediyorum hoş muhabbet sohbet ıkılı ılıskılerin geliiyor bu iş hayatında sosyal hayatında da böyle evde oturursan biri sana gelmez belki gelir ama bu tamamen senin çabanla alakalı

• ben bildiğim gibi yapacam gene sağol :D

• anlatma bana derdini anlatrsam derdimi sziiiii.. ker derdini

0|1
    0|0
    • yok yok sen anlat

• anlatmak canını sıkıyor yazarken sıkılıyorsan hic anlatma kardeşim boştan yere akşam akşam canın sıkılmasın anlıyorum seni...

• eyvallah kardeş allah razı olsun

Yükleniyor...