Bu mutluluk resmi hangi cümle ile anlatılabilir?

Bu mutluluk resmi hangi cümle ile anlatılabilir?
Kısı sevmiyorum ayakları üsüyen miniklere üzülüyorum, onlara yardım etmek En büyük sevap olsa gerek. Hele bu fotoğraf beni benden alıyor..

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ah bu çocuksu masumiyet ah.
    Lanetli fakirligin bile farkında değil.
    Bütün saflığı ve masumiyeti ile kocaman bir gülümseme bırakmış, o minicik ayağına kara lastik almak zorunda bırakan biz büyüklere...

Kimdir, nerededir bilmiyorum ama gece gece yüreğime dokundu ve ağlatti beni...
    Ah minigim ah.
    Keşke yüzündeki gülücük kadar zarif olsa şu yaşamak denilen şey...

2|0
    0|0
    • Teşekkürler...
      Nereden bu fotoğraf peki?

• Bunu dediğinde,
      Çocuğun masum ve utanmis bir eda ile küçücük parmağını ağzına sokup boynunu eğişini tahayyül ettim şimdi...
      Kötü olurdum herhâlde o manzarada...

• Kesinlikle :(

En İyi Kız Görüşü

• Tarifsiz diyorum ve seveyim edindiğimiz dertleri binlerce kez Allaha Şükür olsun ve böyle çocukların yüzü hep gülsün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Standart alkol etkisi.. Geçici mutluluk.

Ayakkabısı eskirken bir yandan kız yine fakir hayatını yaşamaya devam edecek.

Kalıcı çözümler üretilmedikten sonra pek anlamı yok.

1|0
    0|0
  • bende geçen akşam İstanbul'da trafik ışıklarında beklerken böyle bir suriyeli kıza 10 tl para vermiştim kıza sevincinden midir bilmem elindeki su bidonunu arabanın üstüne attı bende aşağı indim amacım kızı dövmekti arkamdaki amcalar kornaya asıldı bende arabaya geri bindim keşke diyorum 10 tl yerine çizme versem ne güzel olurdu xxl

1|0
    0|0
  • "Mutluluğun Elli Tonu"

1|0
    0|0
  • Hiç bir kelime o kızın gülümsemesi kadar değerli değil

1|0
    0|0
  • Üşüdüğünde güneşe dokunmak istersin. Rüyanda dokunur ve yanmazsın. Uyandığında bir şeyler içini ısıtmış olur ya, öyle bir şey... Öleceğini beklerken yaşama tutunmak gibi biraz...

1|0
    0|0
  • "onlara yardim etmek en büyük sevap olsa gerek" tam bir saçmalık sevap diye mi yapican bunu devletin görevi budur o kadar vergi veriyorsak bir zahmet bu yardımida yapsın kaldı ki yil 2016 ülkemizde hala kara lastik giyen çocuklar var kimi devlet büyükleride sefa içinde ah uyanin artik

0|0
    0|0
  • Onların ileride büyük bilim insanları, mühendisler, doktorlar olacağını bilmek daha gurur vericidir :)

0|0
    0|0
  • İnsanların çirkin yüzünü gösteriyor işte kış, yardıma muhtaç insanların hepsinden sorumlular zenginler!

0|0
    0|0
  • Herşeyi anlarım yardım edersin verirsin sevindirirsin tamam güzel çok güzel, ama bunu buralarda ve bunun gibi yerlerde bir gösteriş haline getirmek ve bakın işte nasıl sevinidiyoruz tarzı fotoğraflar çekip paylaşmak bence hoş değil.

İleride bu çocuklar büyüyecek ve bu fotoğrafları görmek belkide onları üzecek, o anki sevindirme 20 yıl sonra belki bir fiyasko ile sonuçlanacak.

0|0
    0|0
  • Anlatılamaz

0|0
    0|0
  • Çok tatlı. Mutlu olmayı hak ediyor

0|0
    0|0
  • Şöyle fotoğrafları görmekten nefret ediyorum. Bazı insanlar, başka insanların muhtaç olduğu alamadığı şeyleri düşünmeden israf edip atarken böyle insanlar ona çok muhtaç.
    Keşke herşeyi düzeltmenin bir yolu olsa.

0|0
    0|0
  • Canim ya duygulandim valla

0|0
    0|0
  • Keşke ileriyi görmesem de, bu fotoğrafa rağmen mutlu olabilsem.

0|0
    0|0
  • duygusal bir an

0|0
    0|0
  • Bu çok hoş akşam akşam iyi geldi teşekkürler

0|0
    0|0
  • İnsanlığı hatırla..

0|0
    0|0
  • budur işte

0|0
    0|0
  • Anlatılamaz

0|0
    0|0
  • Banka metinlerde yatanlar akan catilar

0|0
    0|0
  • Kıyamam...

0|0
    0|0
  • Şu cümle ile anlatılabilir. İnsan, başka insanları ve özelliklede yaşlı ve çocukları sevindirebildiği, mutlu edebildiği kadar insandır.
    Ve senin böyle bir paylaşımda bulunup, bu fotoğrafa baktıkça mutlu olman, çok iyi ve çok duyarlı bir İNSAN olduğunu gösterir

0|0
    0|0
  • Sahip olduklarının değerini bilmeyenler utansın

0|0
    0|0
  • yokluğun içinde büyüyen biri olarak o kızın sevincini mutluluğunu öyle iyi anlıyorum o anda dünyanın en mutlu ınsanı o olduğna ve kalbi heycandan hızlı hızlı attğna emini o ayagındaki Ankara lastiğini çok giydim zamanında :-(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Cok iyi bir resim gercekten boyle insanlari mutlu etmek cok iyi bir duygu olsa gerek

1|0
    0|0
  • kisi seviyorum hem de cok ama bu cocuklarin bu sekilde yasamasina vesile olan insanlari sevmiyorum

1|0
    0|0
  • can onlar
    bizim soysuzlar da bilmem ne oyuncağına sevinir

1|0
    0|0
  • o değil de herkesin içinde dağıtılıp her ihtiyaç sahibi çocuğa aynı modelden verilmesi ne kadar doğru tartışılır

0|0
    0|0
    • Ne demek ne kadar doğru. Düşünsene farklı model olduğunu o zaman onun ki daha güzel felan diye düşünmez mi kiskanmaz mi?
      Senin tek sorunun bu Mu? Aynı model olsun nolacak pisti olduk diye üzülecek mi?

• hayır açık açık herkes içinde yapılıyor benim zamanımda da vardı bu. olayı çok yanlış aktarmışım herhalde ama alanların kırıldığını da görüyordum bu sebeple ben

• Saf mutluluk, gerçek, en gerçeğinden.

0|0
    0|0
  • hicbi soz anlatmaya yetmez bence

0|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun.

0|0
    0|0
  • ayyy yaaa

0|0
    0|0