Yardım sınıfta çok eziliyorum?

ben okuldan nakıl aldırdım başka bir okula gittim. her şey güzeldi felan. bir çocuk var sınıfta hiç hoşlanmıyorum. çok canımı sıkıyor. her gün bişey yapmıyorum ben bu çocuğu döverim diyor. artık bıktım yani bana karşı yaptığı esprilerden felan. cüsseli bir çocuk olduğu için birşeyde diyemiyorum. ve çok utangaç biriyim. sınıfta herkesin içinde söyleyince dahada utanıyorum. ne yapmalıyım yardım edin?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sendede cekingenlik ve birazda olsa sosyal fobi varsa üzerine geliceklerdir hayatının her döneminde. Bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hahahahaha :D 9. Sınıfta benimlede dalga geçerdi senin gene tek kişi ama arkadaşlar benim tarafı tutarlardı onların tarafı tutuyorlarmış gibi görünseler onlar 5 kişi iri yapılı bende iri yapılıyım ama sayı farkı var arkadaşlarda haliyle korkuyor kızlar felan benim tarafta işte kızlar korkmuyordu o angutlardan birgün tepemin tası attı gülüp geçiyordum kız arkadaşlarımdan birine laf geldi :D Parkta onları öyle bir dövdüm ki1-2 arkadaşımı çağırıp bana 2 senedir abi çekiyolar :D

0|0
    0|0
  • ya çok soğukkanlı olcaksın ya da çocukla tartışmaya girip beklemediği bir anda bütün gücünle çenesine yumruğu koyacaksın. yumruğu sağlam oturtursan cüsse falan dinlemez yıkarsın yere 10 dakikada sersem sersem gezer sonra bak bakalım bir daha bişey diyebilecekmi sana

0|0
    0|0
    • ya tutmazsa

• tutmazsa yapacak bişey yok dayağını yer oturursun ama emin ol çocuğu bir kere yere serersen artık ne olursa olsun sana ağzını açamaz

• Kardeşim sen de onunla uğraş, görelim erkekliğini de... Önce laf dalaşı sonra gerekirse kavga. Böyle mallar hep var, 0-10 yaş zekası bile değil kafa yapıları.

0|0
    0|0
  • Kardeşim aynısını bende yaşadım böyle durumda en önemli kaide sessiz ve soğukkanlı olucaksın çünkü sınıfın fırlaması üzerinden prim yapmak için üzerine çok oynayacaktır nitekim banada öyle yaptılar ve bir olay yaşadık teneffüste boksör olduğum için gardımı alıp üzerine yürüdüm çocuğun elinde okul hırkası vardı ringte pes ediceğin zaman havlu atarsın eleman bana hırka attı sonra sarıldı o gün bugündür Reis diye taşaklarımı yalıyor uzun lafın kısası dişini göstericeksin

0|0
    0|0
    • kardeşim çocuğa öyle bişey yapsam çocuk beni çok pis döver yapamam yani

• Kardeşim o zaman ezilmeye mahkumsun yapacak bişey yok kendini geliştir

Yükleniyor...