Şu andaki hedefleriniz, hayalleriniz nedir?

Kısa süreli hedefiniz olsun, uzun süreli hedefiniz hedefleriniz olsun bir çok hedefiniz var, tıpkı benim gibi. Nelerdir bunlar?
Kısa süreli ve uzun süreli olarak ayırıp yazın çok daha güzel olur.
Mesela kısa süreli bir kaç yıllık olarak üniversite bitirmek gibi, askerliği tamamlayıp gelmek gibi, iş yerinde rütbe atlamak gibi şeyler.
Uzun süreli de sizlere kalmış ve hayal gücünüze.
İlgi gösterip yazdığınız için teşekkürler.
Umarım insanlığa ve size zararı dokunmayan tüm hayalleriniz hedefleriniz bir bir gerçekleşir ve bu hayaller sizi mutlu eden şeyler olur.

0|1
74|39

En İyi Kız Görüşü

• İlk başta hedeflediğim üniversiteye gitmek hayırlısıyla. Sonra mümkünse yurtdışında yüksek lisans.
    Okul bitince iki üç sene çalışıp uzak yerlere tatile gitmek istiyorum.
    Yaş 28-29 olunca evlenirim, iki seneye çocuk, işler tıkırında. OFİSim gayet başarılı. Yine uzaklara tatiller... Allah hepimize bol bol versin

O kadar maddiyatın arasında en çok beklediğim ilk zekatımı vermek olacak. O rahatlığı hissetmek. Hedeflerim yüksek, hedeflerim için fazlasıyla çalışıyorum. Bunların karşılığı için bir tane manevi hayalim var :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 73

• Üniversiteyi başarıyla bitirip kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum en büyük hayalim bu.

Yaşadığım sürece öğrenmek, her gün okumak, kendimi geliştirmek istiyorum.

İyi bir insan olmak istiyorum, bunun için güzel düşünüp güzel şeyler yapmak ve kötülüklerden uzak durmak istiyorum.

Bir de küçük günlük hedeflerim var hayatımı kolaylaştıran bana iyi gelen şeyler:
    Sağlıklı bir yaşam tarzı, disiplin ve düzen, meditasyon, spor...
    Güzel alışkanlıklarım olsun istiyorum.

Bunun yanında huzur, sağlık, sevgi olursa dünyanın en mutlu insanı olurum :)

0|1
    0|0
  • içimde iki türlü ses var.
    1- çocu büyütme telaşına, çalışmaya ara verdin, şimdi tam zamanı, çocuklar okul çağındalar, dört elle sarıl işine, daha iyi ol mesleğinde...
    2- bir çocuk daha? yumuk yumuk elleri, mis gibi süt kokusu, ilk gülücük, kocaman aile... iş yine olur ama ya çocuk? yaşın geçiyor...

işte hangi sesi dinleyeceğime karar veremedim henüz...

0|1
    0|0
    • Bence çocuk daha iyi iş gerçekten her zaman olur ama yaşın ilerledikçe çocuk olmaz bence 2. ses daha iyi :)

• Kısa süreli hayallerim, aslında gerçekleşmesi bir on senemi alacak ne kadar kısa bilinmez, psikiyatrist olmak. Uzun vadedeki hayallerimse dünyada iz bırakabilmek. ^^ Ve teşekkür ederim güzel dileğin için, umarım senin de hayallerin gerçekleşir.

0|1
    0|0
  • Hedeflerimi hep yazarım. Bugun de bunu yapacağım. Konu aile fertleri 😊 çözülmesi gereken bazı sorunlar var ve adım adım planlanması gerekli. Sonrasinda toplanip konuşulacak. Kisa vadeli bir hedefime örnek vermek istedim

0|1
    0|0
  • Kisa sureli hedefim; kendi hayatimda huzurlu bir duzen tutturmak ve 15 kilo daha vermek
    Uzun vadeli hedefim; cok para kazanip tum sokak hayvanlarim icin gercekten mutlu ve saglikli olucaklari guzel bir yuva sistemi kurmak:)

0|1
    0|0
    • benim kinin aynısı sanki :))) 15 kilo kısmı özellikle :))

• Oo sen baya bir vermissin güçlü bir iraden var :)) ben verdim sonra aldım tekrar kopamadim :)

• Umarim istedigin kiloya ulasirsin:)

• Kısa süreli olarak;bu sene içerisinde evlenmek 😊
    Uzun süreli olarak da;4-5 sene içerinde Amerika'ya gidip, makyaj eğitimi almak 😄

0|1
    0|0
  • Antrenör olmak

0|1
    0|0
  • Kalkıp çay koycam inş

0|1
    0|0
  • prof olmak istiyorum

0|1
    0|0
  • Uzun süreli arkadaşlarımın ve sevdiğim kişinin olduğu, kendimi ifade edebildiğim bir hayat kurmak. Geçmişimde istediğim tüm şeyleri yaşayıp, geçmişteki acıların artık öneminin kalmaması.

0|1
    0|0
  • amin inşallah :) , ben şu an calsıyroum çalışmaya devam belkı ılerde yukselırım heray cumhurıyet yapıyırum bu sekılde 2 yıl devam edersem evlılıge hazır olurum yasımda 22 olur ıyı bı koca bulurum :) evlenmektr hayalım

0|1
    0|0
  • Kısa süreli : Microsoftta staj yapmak
    Uzun süreli : Microsoftta işe başlamak :D

1|1
    0|0
  • Yokmus ya hedefim 😕

0|2
    0|0
  • Şu okuldan bir sağ salim mezun olmak

0|1
    0|0
  • Bu sene hedeflerim : Ehliyetimi alma, Araba almak, tatile gitmek, kilo vermek...
    Ondan sonra : Oyuncu olmak, Dünyayi turu yapmak, 6ay/1yil sadece insanlara yardim etmek...

0|2
    0|0
  • 5 ay sonra öğretmen olup 2. mesleğim olan hukuk yolunda ilerlemek. Allah güç kuvvet versin de inşallah insanın başaramayacağı bir şey yok

0|1
    0|0
  • Kısa süreli su lanet liseyi bitirmek ve bir r25 motor almak. Uzun süreli yurtdışına gitmek ve türkiyede hip-hop kültürünü yaygınlaştırmak icin dans okulu açmak ✌

0|1
    0|0
  • Üniversiteden hayırlısıyla mezun olup kpss 'de atanmak

0|1
    0|0
  • okuyup meslegimin başına geçmek başka bir hayalim yok

0|1
    0|0
  • Yazın işe girip çalışmak bir de İngilizceyi bayaa geliştirmek

0|1
    0|0
  • Kısa
    İstediğim bölüm ve üniversite
    Uzun
    Doğayı kurtarmak sevdigim adamla bir ormanda yasamak istiyorum. Su an oyle bir ada yok

0|1
    0|0
  • Hayaller Paris

0|2
    1|0
  • Öncelikle İnşallah emeğimin karşılığını alırım.
    Müzik Öğretmeni olmak..
    Nasip olursa Boğaziçi Caz Korosuna katılmak.

0|1
    0|0
  • Ben üniversitesi çocuk gelişimi okuyorum. Hayalim, hedefim devlete ve çocuklara iyi bir öğretmen olmak

0|1
    0|0
  • Evlilik😎

0|2
    0|0
  • Kalfalık sonra ustalık belgesi almak

0|1
    0|0
  • Hayalim yok sadece olduğu gibi yaşıyorum

1|1
    0|0
  • Kısa süreli olarak diş hekimliği okuyup bu meslekde ilerlemek istiyorum,
    Uzun süreli olarak da dünyanın her yerini adım adım gezmek istiyorum ama tabi bu boş boş bir gezmek bakmak olmayacak, oraları göreceğim, yaşayacağım, hissedeceğim.
    Daha sonra alacağım bir Volkswagen t1 bütün Türkiyede ki deniz kıyılarını dolaşacağım sevdiğim adamla...

0|1
    0|0
  • Diş hekimi olup Yenizelandaya taşınmak benim hedefim. 😌😌

0|1
    0|0
  • Öncelikle çalışmalara devam edip hukuk kazanmak
    Sonra okulu uzatmadan bitirip stajı tamamlayıp özel bir şirkette işe başlamak.
    daha sonra zengin bir adamla evlenmek
    ardına 3 çocuk gelsin.
    sonra işi birakıp çocukları büyütmek
    çocuklar biraz büyüyünce işe devam etmek
    sonra emekli olup kocacığımla aşk içinde vefat etmek
    HAYALLERİM VE HEDEFLERİM BUNLAR RABBİM NASİP EDERSE HAYATIMIN BÖYLE GELİŞMESİ İSTİYORUM..

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    43

Erkekler Ne Diyor 38

• Benim hedefim kendi restaurantımın sahibi olmak ama sadece bu kadar düşünürsem hedefe rastgele atılmış ok gibi sıradan bir restaurant olabilir dahada çok çalışıp öğrenip bilgili olarak bu işe girişirsem ise hedefi tam 12 den vurmuş olurum ve daima en iyiler akıldı kalır

0|1
    0|0
  • Kendi bildiğim den şaşmamak.
    Gerisi gelir zaten.

0|1
    0|0
  • Kısa süreli hedefim: okulu bitirmek.
    Uzun süreli hedefim: mesleğim de başarılı olup, Türkiye'nin en iyi tiyatrocusu olmak.

0|1
    0|0
  • Hayallerime ulaştım şükür şimdi keyfe yaşıom

0|1
    0|0
  • Hedeflerim dis hekimi olmak.
    Hayallerim çok ve hic biri olmayacak.

0|1
    0|0
  • Evlenip zengin koca olmak dostum :D

0|1
    0|0
  • Kısa süreli hedefim : Şuanki işimden daha iyi bir iş bulmak ve kısa zamanda yuva kurmak
    Uzun süreli hedefim : Mutlu bir yuva kurup işleri yoluna koymak sağlık alanında yukselmek iman ve tövbe etmek dünya turu yapmak

0|1
    0|0
  • Offf, hayalini hayal ettim hayali bile güzel...
    San Diego Limanı'na gidip gökyüzünden ve oradaki karmaşık yollardan özel kiraladigim savaş uçaklarıyla hazirlattigim gösteriyi izlemek, yalnız yanımda insan olmayacak ama sonsuzluğum olabilir
    Uçaklar böyle, beş tane uçak, baklava dilimi yaparak önümden geçecek, çok yakınımdan, kulağımı da tikicam, ayrıca gerçek hayatın seslerini bilgisayardaki gibi elektronik seslere çeviren bir aparat olacak üstümde ve onu mümkünse hissetmicem ve dilimi yaparken hafif dönecek uçaklar 😁
    Diğer bir hayalim ise bu gerçekten harika, kablosuz, görünmeyen hoparlörler yapmak ve hiçbir elektronik cihaz olmadan, görünmeyen devasa ses sistemleri ile ya da o teknoloji ile yüz bin kilometrekare alanda duyulacak şekilde kulakları rahatsız etmeden bir festivalde yer almak hatta o festivali kendim düzenlemek, o vadide tamamen doğayı izlerken sanki kulaklikla müzik dinliyoemus gibi gökyüzü den gelen Rock parçalarını dinlemek, üstelik bunu hiçbir kamera kaydedemez, o hazzı almak için ancak oraya gitmek durumunda kalirsin, üç boyutlu çekim yapamadığı gibi kameraların

0|0
    0|0
  • Benim hayalim birazcık uçuk belkide diyeceğim şeyi ilkokula giden çocuklardan duyarsanız. çevremde ben başbaskan veya cumhurbaşkanı olucam dedğim zaman genedle olmazsın yapamzısın gibi yorumlarla karşılaşıyorum. tabi onları takan kim. ve olmak için önümde hiç bir engel yok 17 yaşındayım kendi çoğu şeyde çok geliştirdim bence siyaset için yeterde artar bile. kısacası bu ülkeyi yönetmek isityorum :/

0|1
    0|0
  • hedef kpss şu an ..

0|1
    0|0
  • intahar etmeden bir şeylerin iyiye gitmesi duzelmesı selamete ermesı. bu umudum. ama gelecege baktıgımda bomboş yok yani. bu hale gelcek adammıydım be

0|1
    0|0
  • Hedefim guru olmak

0|1
    0|0
  • Kafam o kadar allak bullak ki hiç birşey düşünemiyorum.

0|1
    1|0
  • Zengin olmak ve dünya turu hayallerim.
    Askere gitmek hedefim.

0|1
    0|0
  • Parayı bir bulsam ticaret zinciri oluşturacağım

0|1
    0|0
  • Yeni işe girdim, kısa vadedeki hedefim ilk maaşımı almak:(

0|1
    0|0
  • öncelikle uzattığım okulu bitirmek sonra ispanyolca öğrenmek bjk de yönetici olmak olursa norveçte bir sahil kasabasına yerleşim güneş batımı sahilde koşup balığımı tutup mezepotamya nın kan ve göz yaşından uzak durmak :)

0|1
    0|0
  • iyi bir mevki makam ama ondan önce insanları gönlünde taht kurmak

0|1
    0|0
  • Şu şehirden, sonra da hayırlısıyla ülkeden kurtulmak.

0|1
    0|0
  • yok hedef,

0|1
    0|0
  • cocuklugumdan beri yuksekti hala yuksek.. soylenmez

0|1
    0|0
  • okul bitene kadar ölmemek, belamız gevşiyo zaten fok yoluna gitmeyek

0|1
    0|0
  • Bir site kurup facebook instagram ya da twitter gibi sitelerle rekabet etmek

0|1
    0|0
  • Mercedes-Benz de bilgisayar mühendisi

0|1
    0|0
  • bakalım :D

0|1
    0|0
  • En büyük hayalim subay ya da teğmen olmak eğer onlar olmazsa kendi iş yerimi açmak istiyorum bakalım hayırlısı

0|0
    0|0
  • A planım büyük bir Çiftliği gelecekteki ailemle beraber işletmek
    B planım ise kpssden atanıp, 5 yıl içerisinde evlenip yuva sahibi olmak.

0|0
    0|0
  • Silah tuccari olmak en buyuk hayalim. Ailem ise bu yolda karsima cikan en buyuk engel.

0|0
    1|1
  • Sevdiğim ya da seveceğim kadın ile küçük bir köy evinde çiftçilik yapmak.

0|0
    0|0
    • Panpa çidtçilik öyle senin tv de gördüğün gibi veya masallarda okuduğun gibi olmuyor git bir köye gör çiftçileri sonra bidaha düşün

• @NewLifes Ben köyde büyüdüm ve sonra lanet olası kentsel yaşama geçtim biliyorum neyin nasıl ve zor olduğunu oturup düşününce anladım ki köyde daha mutluydum :)

• Aynen bende senin gibi köyde büyüdim ve 1 yıldır şehirdeyim köy iyi de çalışması zor

• Uzun sureli hedefim var yatirim yaptim ve kazanclarimdan yatirim ustene yatirim yapmak ve hedefime ulastigim ta buyuk gelirler elde etmek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...