Euro Hesabı açtım ne hesap cüzdanı verdiler ne de banka kartı , Tc kimlik ile mi işlem yapıcaz?

Vakıfbank'tan Euro hesabı açtırdım fakat hesap cüzdanı vermediler ben de adres bilgilerimi alınca eve kart yollayacaklardır diye sormadım. Kartta yollamadılar. Kimliğimi göstererek bankadan gidip para çekebiliyor muyum? Ben yurtdışında olacağım için babama vekalet versem o Kimliğini gösterip parayı çekebilir dimi? peki vekaleti nerden yapıyorum?
Şimdi diceksiniz bu soruları git bankaya sor ama ne telefonları açıyorlar ne adam gibi cevap veriyorlar...

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bankamatik kartı şubeye gelir oraya bak.
    Vekaleti babana vermen için notere gitmen gerek vekalet kağıdı ile izin verdiğin kadar işlem yapabilir

0|0
    0|0
    • Euro hesabı için kart vermiyormuş bankalar. Notere giderken yanımda götürmem gerek bir belge falan var mı?

• para alıyor mu peki noter vekalet için?

• Evet alıyor

• hesap cüzdanı verilmeden hesap açıldığı nerde görülmüş..

0|0
    0|0
    • Aynen daha önce hesap açtığımda hem cüzdanı hem de kartı vermişlerdi. Ama vakıfbank'ta vermediler.

• Hayır bu hibenin yatması için açılan erasmus euro hesabı ondan para aktarmaya gerek yok

• hmm erasmus ise farklı olabilir o zaman.. bir şey diyemem.. ama genel anlamda ziraat bankası değil mi ya

• şubeye gitsen olmaz mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...