Akp ile yeni Türkiye düzenine doğru! Nasıl?

Evet akp ile yeni Türkiye düzenine doğru gidiyoruz bu durum nasıl sizce?
Eskiden babam şehit olmadan hep solcular yaşasın derdim babam büyünce anlarsın derdi anladım.
Vatan dinden büyük değildir Din ve Allah Vatan dan büyüktür birde ben buna bayılıom

Biz tek başımıza iktidar olduk çekemeyen anten taksın

İlk önce yeni Türkiye düzeni sonra Yeni dünya düzenini yapacağız hu bakın Akp oldu ilerledik en iyi bomba savaş aletlerine sahip 10.ülkeyiz en çok ağaç diken 3.ûlkeyiz İşid ile en çok savaşan ülkelerdeniz
Eğer görüşüm size zıt ise yargılayamazsınız!Çünkü ben hayatın yükünu daha 14 yaşımda anlamış bir insanım

• Akp ile Yeni Türkiye!
    57% (12)40% (14)46% (26)Oy Ver
  • Asla Akp yi desteklemem hdp li bir teroristim
    5% (1)14% (5)11% (6)Oy Ver
  • Mhpliyim (Sizi çok seviyorum ülkücüler)
    14% (3)20% (7)18% (10)Oy Ver
  • Chpliyim (Atatürkten sonrası tırt bence)
    24% (5)26% (9)25% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hırsız dediniz terörist dediniz ama bakın biz yine öndeyiz Allah yaptığı her şey için sağ olsun Türkiye ûç bölümdûr Atatûrk zamanı Atatürkten sonrası Erdoğan zamanı ve biz Atatûrk çocukları atamıza seçme ve seçilme hakkı verdiği için teşekkür ederiz. Chp den başka bir vekile geçmediği için ❤ Atatürk❤

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• MHP'liyim ama Akp'yi hiç sevmem. Ama vatansever olan herkesi severim :)

2|2
    0|1
    • Siyasetten gram anlamayan kız anket yapmış ben bu kadar anlamsız anket seçeneği görmedim. Bu kız kavram kargaşası içinde ve ne yaptığını kendi de bilmiyor

• Tek umudumuz o. D

• @KirmiiziOjemm kime ne benim kararımdan siz beni yargılayamazsanız bu hayatta Allah dışında kimse bana karışamaz Akp bozarsa daha oy vermem eğer vatanım uğruna kötü bir seçimse Allah 1001 belamı versin çekerim vatanıma zarar verdiysem

Erkekler Ne Diyor 21

• Bakin hep diyorum, hakliyim da, 2008 civarindan itibaren akpli olmak icin moron olmak lazim. Bu da bir ornegi bunun.

1|6
    3|2
  • Şıklar anlamsız olmuş o yüzden hiç birine katılmak istemedim kusura bakma Akp düzeninden haz etmem Akp eşittir cumhuriyet düzenine son verme organizasyonu demek benim için bu da düşüncelerime ve saygı duyduğum değerle tamamen aykırıdır oy asla kullanmamda destek vermeceğim iki partiden biri akpdir ikincisi hdpdir (benim şahsi düşüncem bu yöndedir )

Açıkçası ikinci partim artık mhpdir başta chpye oy atıyordum şimdi kılınçtaroğlu düzeni saçmana ve anlamsızcadır katılmıyorum onun parti anlayışına o yüzden mhpye oy atma düşüncesindeyim sol olduğum halde mhpye oy verebilirim

0|0
    4|0
  • Akp! Çekemeyen anten taksın👊

3|1
    1|1
  • baban sehıt ve sen onu sehıt edenlerle pazarlık edenlerle yoldaş oldun oylemi:((

1|4
    5|1
  • Beraber yürüdük biz bu yollarda :))

3|1
    1|2
    • Akp limisin?

• 😏 İnşallah doğru yoldayımdır eğer yanlış bir seçim yaptıysam çok üzülürüm

• Her iki kişiden biri akp li o kadar insan yanlış yapamaz ;)

• Evet hükümet elbette güzel şeyler yaptı ama zamanında ilk cıktıklarında iyi bir yükseliş yakaldırlar fakat sonrasında olanları biliyoruz bozuldular ve şu an diretilen başkanlık sisteminin amacı ne biliyor musun? başkanlık sistemi gelirse ülke bölünür diyabarkır hdp ye gecer pkklıların eline geçer ve bu oyunu şu an ülkenin başındakiler yapıyor millet saf anlamıyor zaten akp seçmenin cogu herşeye körü körüne evet diyor ınsan biraz milliyetçi olur vatan millet bayrak der ama yok yok arkadaş.! bu ülkeden milliyetçiliği silemeyeceksiniz ölene kadar vatanımıza dinimize bayragımıza ülkemize sahip çıkacağız ne akp ne hdp ne de atatürkçü olmayan hdpli dolu chp nin bir kısmı.! bahçeli bir gitsin başımızdan sinan oğan bir gelsin genel başkanlığa o zaman gör sen ülke nasıl bu pisliklerden korunuyor hendek kazanlara izin vermeyiz biz, biz pkklıları ülkeye kutlamayla girmesinede izin vermeyiz.! hükümet çok yanloş yaptı cok derin yaralar açtı ölene kadar affetmeyeceğim o şehit çocuklarıda asla affetmeyecek hiçbirini.!

0|0
    0|0
  • Bir gün o kirli ellerinizi açıp, semaya baktığınızda, Rus füzelerini göreceksiniz. Keşke, akp yi ya da hdp yi kaldırsaydın. Sonuçta ikisi de aynı.
    Ankete bak. Kendisinden başka herkes pis ve kötü. Klasik arka lalesi kafası. Pek önemsenecek bir şey değil arkadaşlar.

0|1
    4|0
    • Heee doğru tabi biz Türkler (Akp-Mhp) Hdplileri öldürünce elimizi kana buluycaz

• erdoğanın ecdadına diyecektim. Hızlı yazmaktan yanlış oldu.

• @Yerdeki_ekmeklireçel ben bu vatana dûşman olmayan Hdp dışındaki herkesi severim bırakın Akp-Mhp düşmanlığını hepimiz Türküz Mhp için değil ülkemiz için savaş verelim

• Akp bu ülke için bir şanstır. ve bu şans sonuna kadar kullanıcaz. hedef 2023

2|1
    0|1
  • herşeyi geçtim de şehirlere terör örgütü yığınak yaparken, elinizi kolunuzu bağlayan kimdi. Bu şehitlerin hakkını nasıl vericeksiniz, kolu bacağı kopan, anasız babasız yavrucakların... Ben başka birşey sormuyorum... Hiç kimsenin yaptığı da yapmadığı yanına kalmaz.

0|0
    1|0
    • Aynen Hdp nin yaptığını ödeteceğiz

• Çözüm sürecinde de böyle olunsaydı, sayın apolar, abdullah ö... bize yol gösteriyor diyenlere de sesiniz çıksaydı. Şu anda çok kirli bir medya ve siyaset vardır, halkımız da hesap sormamaktadır. uyusun milletimiz... uyusun

• MHP li olmaktan gurur duyuyorum.

1|3
    5|3
  • Rte 👍

3|1
    1|1
  • Terbiyesizsiniz, saygısızsınız, başkalarının görüşünüze saygınız yok hırsızsınız, katliamcısınız Allah sonunuzu getirir tez zamanda inş..

1|3
    5|2
  • Çekemeyenler anten mi taksın?

Bu cümlen bile az çok seviyeni açıklamış

0|2
    4|3
    • Evet seviyem 10 da 10 değildir 10/100 dûr ben en zor koşullarda en büyük şeyleri yapan bir insanım

• Bak hukuk okuyormuşsun buraya kadar çok güzel ama ondan sonrasını acayip saçmalamışsın gene

Söz konusu vatan olunca elbet herkesin sesi en yüksekten çıkar buna kuşkun olmasın ama iyi hoş çok boş yapmışsın hani bir tabir var ya BOŞ TENEKE ÇOK SES ÇIKARIR sende de bu durumun olduğu bir hayli belli ne diyeyim umarım hedeflerine ulaşırsın akıllanır sın

• Ben boş değilim sırf bir ermeni çocuğa diklendiğim içim 30 yaşındaki adamdan dayak yediğimi hatırlıyorum ama bak hala sonuç aynı hala gelse bir Tûrk dûşmanı yine diklenir dayak yerim

• Siyasetten anlamıyan insanın anket yapması da tam bir ironi.14 yılda memleket ne hale geldi diye sorsam bilemezsin çünkü hala görmüyor olabilirsin. Ha yeni Türkiye'de süper her yerde patlamalar, her yerden şehit haberleri, hergün bir yerde cinayet olayları falan benim yorumlamam bu kadar...

1|0
    3|0
    • Eğer kotu olsaydı babam oy vermezdi ben sizi değil babamı örnek alacağım

• Düne kadar devletin beraber işbirliği yapıp suçsuz yere insanları içeri almışlardı, bugün o adamları paralel devlet terör örgütü olarak adlandırılıyor, din üzerinden ülkemiz çok kötü sömürülüyor, bilal erdoğanın tapesini dinlediyseniz sabah 7.30da ilk konuşma başlıyor akşam son konuşma yapılıyor ama hala ellerinde 90 trilyon para kalıyor, bugün insanlarda öyle bir algı yaratıldı ki ben Atatürkçüyüm ve bütün ilkelerini sonuna kadar benimsiyorum dediğimde dinsiz, kafir, vatan haini ilan ediliyorum, muhalefet partileri asgari ücreti 1200,1300,1500 olarak haziran seçimlerinde vaad ettiklerine kaynak nerede diye soruyorlardı son seçimde kendilerinin aynı vaadde bulunup yerine getirilmesi bu halkın afedersiniz aptal yerine konulduğu anlama geliyor, ülkede uyuşturu alkol ve madde bağımlılığı oranları son 10 yıla oranla kat kat arttı, benzini en pahalı kullanan ülkeyiz, vergisi hat safada olan ülkeyiz, yani benim Türkiye'mde bunlar olurken arkadaş ben bunları görmezden gelipde oy veremem

• Ülkem için vatan toprakları için oğlunu şehit veren babanın feryadı üstüne bu babaya karaktersiz denmesini kaldıramam, kendi ülkemde 3. sınıf vatandaş haline geldim, ülkede yolsuzluk yapılmasını herkes tarafından bilinip sindirilmesini kabul edemem, benim ailem bana sağcı ol solcu ol veya hiçbir görüşe sahip olma demediler veya ben onlar sağcı veya solcu diye bir akıma tabi olmadım ben sadece kendi aklımı kullanarak olanı biteni analiz ederek herşeyi araştırarak kendi seçimimi yaptım, bunlar benim görüşlerim ve bu görüşlere sahibim diye vatan haini ilan ediliyorsam varsın bende hain olayım problem değil elbet birgün neyin ne olduğu ortaya çıkar, eğer kırıcı kelime veya hakaret içerikli kelime kullanıp terbiyesizlik yaptıysam özür dilerim sürçü lisan ettiysem affola

• hıhı evet

0|1
    1|0
  • Erbakan'ın Erdoğan hakkında söylediklerini bir ara okumanı tavsiye ederim.

1|1
    2|0
  • Baban uçmağa varsın. Ama görüşlerinin çoğuna katılmıyorum.

0|0
    3|1
  • Madem akplisin kapan o zaman? o burnundaki şeyi de çıkar, 5 vakit namaz kıl?
    Bu kadar cahillik olamaz gerçekten, babasını karıştırıp propaganda yapmaya calısan aktroll.
    Yaşasın SOL

0|2
    6|2
    • Akp li olmak dindarlık demek midir? Ben vatanımın iyiliği için bu partiye oy veriyorum Sağcıyım ama Sola öyle bir adam gelir ülkemiz için çok iyi ona oy veririm babam şehit olduktan sonra bozdum zaten bileklerimide kesecektim zor tuttular ama iyiki tutmuşlar o bileğim ile tüm düşmanlarımı vatan hainlerini döveceğim buna Hdp den başlayacağım

• Adım dur sayıyım Anne Marie 9 harf ama senin gerçek dediğin yalanlar kaç harf dur 100-101... Ya bak ben asla vatanımın kötülüğünü istmem eğer yanlışsa kararım hukuk bolumunu bitiremeyeyim işsiz kalayım onu bırak öleyim

• Ya bu sitedeki herkesi kandırabilirsin.
      1. si fakesin.
      2. si erkeksin
      3. sü akp propagandası yapacan diye babanı karıstırıyorsun ki ortaya böyle birşey yok.
      Bu soyledigin her sey masal yani.

• "Vatan dinden büyük değildir Din ve Allah Vatan dan büyüktür" diyen ümmetçi zihniyetten çok birşey beklememek lazım. Sadece şu an cevap ver.. Başını secdeye koyabileceğin bir vatanın olmadıktan sonra dinine nasıl sahip çıkarsın? Vatanın ve dinin bir bütün oldukça güçlüsün. Bunları birbirinden ayrı düşünürsen kaybedersin. Tarihte bunun kazananı yok. Anladın mı? Sanmam :)

0|0
    4|2
    • Ben zaten haytım boyu namaz kılamam güzelim dövmeliyim su geçirmiyor abdest alamıom yani ama beni dûşünmen çok tatlı😊

• Durmak yok yola devam !

2|1
    1|2
  • Hdp liyim got kili degilim aktrol degilim

0|3
    6|4
    • vatan hainisin!

• Sen nesin peki isidi desteklediniz esada dostum deyip simdi ise ne diyorsunuz amerikan kopegi oldunuz rabia dediniz katil israil dediniz simdi ise israile dostum demeke uzeresiniz elinde kuranla babaniz miting miting oy istedi dini kullandiniz got kili oldunuz ama bir insan olamadiniz

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...