Nasil susturabilirim?

Arkadaslar ben lise ikideyim yatiliyim dokuzuncu sinifta yakin arkadasimla onbirlerin arasinin bozulmasina ve disipline gitmelerine sebep olduk olaylar kontrolumuz disinda gelisti kendi donemimiz dahi bize cephe aldi dislandik yalniz kaldik yanlis anlasildik araya yaz tatili girince duzelir sandik bu sene okullar acildiginda daha normaldi hersey hatta olayi yasattigimiz insanlara durumu ackladik duzelttik onlarlameseleyi hallettik ama kendi donemimizde yuzumuze gulen erkek yurdundan bir grup insanin bizle takilan bikac erkegi sikistirip onlarla takilma onlar duzelmedi hala kotuler gibiisinden bicoookk sey soylemisler kardesim dedigim adam artik bu baskiya dayanamiyorum dedi sirtini dondu bize. tamam belki olanlarda hatamiz vardi ama biz hatamizi anladik zaten yanlis anlasilmistik kimsede bizi dinlemedi biz biseyleri duzeltmek istiyoruz biseylerin duzelicene inanmak istiyoruz ama durumlar boyle, arkamizdan hala konusuldugunu bugun ogrendik isimleri aldim hepsine bagirip cagirdim sinirle, biseylerin duzelmesini artik konusmamalarini istiyorum napmaliyim takma veya zamana birak demeyin lutfen bibucuk sene oldu cok yorulduk yiprandik nasil susturabiliriz

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• açıklarını bul yüzlerine vur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...