Kadınlar gerçekten bu kadar şeytan mı?

Arkadaşımla konuşuyordum. Muhabbet açıldı birşekilde ve şöyle demiş bir kadın ona. Ben istesem sana iki ağız duygu sömürüsü yapıp ağlarım benimle evlenmeye kalkarsın ama sana kıyamadım demiş. Bu ne demek oluyor? Bu kadar şeytanca bir düşünce olamaz. Siz kızların sulugöz olmasının nedeni bu mu insanın merhametine dokunmak?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Oooo o kadın gerçekten seytanmis

0|0
    0|0
  • Baphomet adamım.

0|0
    0|0
  • Erkeklerinde bundan aşa kalır yanım yok iki seviyorum diyip kullanıp atıyorlar bize masum ayagımda yapmayın şimdi

0|0
    0|0
  • Neden her kadını o anlattığın kadın gibi düşünüyosun. Herkesleştirme kimseyi. O kendinin kötülüğü gözyaşını silah olarak kullanan kadınlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • genelde hepiniz sulugözsünüz oyüzden

• Benimle konuşurken. Herkesmiş gibi konuşma. Ben herkes değilim. Ve hayatımda hiç bir erkeğe gözyaşı dökmedim dökmem de (Babam hariç)

Erkekler Ne Diyor 5

• Hacı abi onlar kurtsa bende tilkiyim yalnız

1|0
    0|0
  • Banada ayrildigim bir kiz istesem butun erkekleri tavlarim ben de hersey mevcut demisti yediremiyorlar bazi seyleri o sebeple oluyor bunlar

0|0
    0|0
    • demek ki acımasız olucaz böyle çakallık olmaz

• şeytanın onde gideni

0|0
    0|0
    • aynen oyle bro böylelerinden cok varsa yandık

• Rol yeteneklerini doğuştan kazanıyorlar. Siz siz olun kızlara inanmayın. Ne olursa olsun ! "Beni bırakma , Hiç ayrılmayalım" gibi laflar söyleseler bile inanma. Üzülen taraf sen olursun.

0|0
    0|0
    • ben acıyordum kıyamıodm bazen ya iyiyle kötüyü nasıl ayırcaz artık bılmıyorm

• Kendilerini acındırırlar ve istedikleri şeyleri elde ederler. Buna inanıp inanmamak senin elinde. Karşındakini tersle. Onu kendi evcil hayvanın haline getirirsin. Onların sana yaptıkları gibi.

• dogru dıyorsn bikereö ödün verdinmi sömürüyorlar duygularını

• neyse ki çabuk kanabilsem de birden bırakabiliyorum bakalım o zaman napacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...