Aklıma çok güzel şeyler geliyor :D?

şöyle nefret ettiğim birisini akrabalarıyla birbirine düşürmek istiyorum :D veya bir arkadaşıyla , tanıdığı biriyle , yakınıyla felan. bir kişinin sahte facebook hesabını açıp onun adına akrabalarına hakaret felan etmek istiyorum :D tabiki bunu internet kafeden yapacağım :) https://onedio. com/haber/erzurum-da-troll-sov-sahte-facebook-hesabi-asireti-birbirine-dusurdu-657433 bide aklıma bu haber geldi ahahah :D :D buna benzer birşey yapmayı planlıyorum :D peki sizce kendimi ele vermemek için başka neler yapabilirim?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Piskopat seni :D

1|0
    0|0
    • Teşekür ederim

• internet kafeden girerim zaten :D tedbiri almakta önemli :)

• Yok yok harbi senden korkulur :) Banada birşey yapacaksın diye korkmaya başladım şimdi. Muhabbet için saol hadi ben topuk :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu ne hiddet bu ne celal. Hırs insanı öldürür. Boşver sen şekerim. İntikam falan düşünme. Bırak Allah'a havale et. Bu tür şeyler senide kötü yapar. İnancın varsa Allah'ın adaletine güven. Hiç sıkma canını. Sen keyfine bak. Ne uğraşcaksın elalemin delileriyle dimi ama :)

1|0
    0|0
  • Hz. Mevlanaya; Neden hep yak takımı ve kötü insanlarla berabersin, neden onları kendine mürid olarak kabul ediyorsun, diyenlere verdiği cevap şudur; İyilerle herkes iyi olur maarifet kötülerle iyi olabilmek ! :(

1|0
    0|0
  • hayırlısı

1|0
    0|0
  • ne gerek var. Allah var Allah. Yanlıs yapanın cezasını keser o !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Işsiz misin sen niye milleti birbirine düşünüyorsun :D

1|0
    0|0
    • moralim bozuk bu aralar biraz eğleneyim :D :D

• gunah ya bosver baska seylerle uras sen en iyisi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...