Gülümsemek ne güzel şey! Kıymetini biliyor musunuz peki?

Bir süredir geçirdiğim yüz felci sebebi ile istesem de gülemiyordum. Gülünce yüzümde bir boş bakış yarım gülüş ifadesi 😒 oluyordu. Son 2 3 gündür herkes çok fark etmese de sol tarafımda da minik bir tebessüm var. Bu tebessümü görünce bile o kadar mutlu oluyorum ki ben tahmin edemezsiniz. Artık tek kaş kaldıran alaycı ifadem de yok. Diğer kaşım da bir oynak ki sormayın. Peki siz? Siz gülümseyebiliyor olmanızın kıymetini biliyor musunuz? Bilin lan! Valla bilin ve gülün. Gülünce para almıyorlar.

0|0
15|25

En İyi Kız Görüşü

• gülümsemek güzeldir :) çok geçmiş olsun
    Sen nasılsan karşındaki de senin ruh halinden etkilenir. Eğer gülümsersen ister istemez o da gülümser ( bebeklerin, çocukların bize yaptığı şeyde bu :D )
    lh4.googleusercontent.com/.../hmnet-140128.png

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Geçmiş olsun Sn. Karınca. Evet biliyorum tabiki. =) gülümsemek güzel şey =)

1|0
    0|0
  • Pek gülümsemem

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun..

Okuyunca tebessüm ettim, gülüşüm eskimesin diye seyrek gülen bir yapım var..

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle hatamda dahil herşeyde gülmeye eğlenceli ve komik bir yan bulmaya calısır her saniye gülmek için çabalarım tabıı arkamdan konusanlar dalga gecenler ne bırakırsa ama neyse sende dısından değil içinden gül bir şarkıda derki "ama vazgeçme gülmekten vazgeçme direnmekten umutları sönmez insanın ama vazgeçme gülmekten vazgeçme direnmekten anlamsız gelsede hayatın..." her saniyen eğlenceli ve güler yüzlü plur umarım :D

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Geçmiş Olsun. / Senede Bir Gün. .

0|0
    0|0
  • gülmek güzel bir his evet
    ve geçmiş olsun :)
    gülmeyi pek sevmem ama gülen insanlara sözüm yok

0|0
    0|0
  • bu hayatta herşeyin ilacıdır gülmek gülümsemek etinten et koparsalar genede gülki herşeyin bir çaresi olduğunu anlasınlar ;)

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum. Sürekli gülen biriyim zaten. Gülmeyen insanlardan da nedense hiç haz etmiyorum.

Geçmiş olsun ablacım. Allah şifa versin.

0|0
    0|0
  • gülümsemek iyidir neşeli bir gülümseme (göz, mimik ve ufacık bir heyecan) güveni arttırır.

Allah sifalar versin.

0|0
    0|0
  • Gülünce para almıyorlar ama mutluluğumuzu alıyorlar bizden

0|0
    0|0
  • Evet güler yüzlü biriyim

0|0
    0|0
  • Biliyorum

0|0
    0|0
  • en guzel sey bliorum

0|0
    0|0
  • bir gülümseme olsa kıymetini bilmediğimiz neler var şu hayatımızda

0|0
    0|0
  • kıymetini hep sonradan anlarızzz

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun Rabbim şifa ihsan eylesin...

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun. Ben somurtkan şirinim :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Ve sen de felç den sonra kıymetini bildin...

0|0
    0|0
  • bencede cok doğru

0|0
    0|0
  • İçten gelmesi önemli olan, dışa vurmaya da önemli değil, sahte gülüşler tehlikeli olanlar

0|0
    0|0
  • Ben çok biliyorum

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Gülümsemek terapi gibi birşey zaten rahatlatiyor insanı, ben çok güler yüzlüyümdür.

0|0
    0|0
  • Büyük geçmiş olsun ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Gülünecek şeyler olduğunda gülüyorum tabi, gereksiz yere gülmeyi pek sevmemde

0|0
    0|0
  • Öncelikle çok geçmiş olsun çok haklısnız milletimizin kültür anlayışından dolayı rahatca tebessüm edemiyoruz hep gülüyorum konuşanlar oluyor ama aldırmıyorum ahlak dersi verenler oluyor 32 dişini gösterme diye onlara inat gülüyorum aglasan suc gülsen suc oluyor kim ne derse desin tebessüm kadar huzur verici birşey yok :) :)

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun dileklerimle

0|0
    0|0
  • Boş boş gülümsemekten öte, gülümsetecek insanlara ve olaylara ihtiyacımız var..

0|0
    0|0
  • gulmuyorum

0|0
    0|0
  • insanoğluyuz işte bazen kıymetini bilemiyoruz.

halbuki dudaklarımızla yapabileceğimiz en iyi şey

0|0
    0|0
  • gülümseyin braketleriniz gözüksün gülümsüyoruz tellere inat :D :D

0|0
    0|0
  • Ictenlikle gulenlere selam

0|0
    0|0
  • Gulumsemeyi seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Gülümsemek güzel :)

0|0
    0|0
  • Disim agriyor

0|0
    0|0
  • Bilmiyoruz bence

0|0
    0|0
  • Gülümseyen biri değilim. Ciddi ve sert bir yüz ifadem var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...