Kızlar erkek çocuğunuz olsa ona sünnet düğünü yapacak mısınız?

Bazı kızlar erkeklerin küçüklükten beri hep pohpohlandığını düşünüyor erkek çocuğunuz olsa sünnet düğünü yapmayacak mısınız?

0|0
42|15

En İyi Kız Görüşü

• Çocuğumun pipisi kesildi bu mutluluğu sevdiklerimle paylaşmadan olmaz😂 o kesilen et parçasınıda kapıya koyucam ki gelen misafirler görsün😂😂😂

0|3
    3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmayin la. n.

İlkokul caginda, masa ustune uzanmis, bir adam cukunu keserken, diger herkes izliyor. Yatagi susluyorlar. Elde degnek falan. Kral gibi geziyorsun. Sonra gercek dunyaya donunce psikolojin bozuluyor.

Bazilari kendini gelistiremiyor, sadece döl kalintisi olarak kaliyor. O yuzden de kendi cukunun her kadindan ustun oldugunu dusunup tecavuze kalkisiyor. Erkek yapar mantigi olusuyor.

Bence hepsinin mantigi sunnet dugunu. Sen erkeklerin dotunu taa cocukken kaldirirsan sonra indiremezsin o dotu.

1|1
    0|0
    • Biliyor musun her ne kadar sünnet olunmasını desteklememe rağmen, şu yazdıkların birebir örtüşüyor.. kendi sünnetimi hatırlıyorum da kendimi özel biri sanıyordum hatta seçilmiş çocuk falan.. baksana herkes bana ilgi gösteriyor ben ''KRAL'ım galiba öyle hissediyordum. Çevremde sünnet olduğum için bir sürü kız vardı, ''kızların hepsi bana hasta sanıyordum, sonra herşey normale dönüp büyüdüğüm zaman gerçekten psikolojik etkisi oluyor toparlanamıyorsun, çok güzel bir şeye değindin bence sünnet düğünleri olmasa sapık erkekler ortadan kalkardı ben dahil.

Kızlar Ne Diyor 41

• Alt tarafı çükünden minnacık bir deri parçası kesilecek ne düğünü ne töreni ya..

3|0
    0|1
    • Oğlun olunca görürüm ben seni :) düşünsene büyüyor çocuk anne benim çükümü niye kestirmediniz? :DDDD

• Kestirmem demedim ki, kestircez ama törensiz düğünsüz basit bir operasyonla.. sünnetsiz gezdirmem tabiki oğlumu 😂😂

• Bebekken olacağı için sadece mevlüt düşünüyorum.
    Belki bebek mevlütüyle aradan çıkarırım.
    Çocuklar büyüdükçe neyin ne olduğunun farkına varıyorlar ve psikolojik sorun yapabiliyor. O yüzden yoksa erkekleri çekememezlikten falan değil.
    Bizde sünnet ablalarına da altın takar güzel elbiseler alırlar.

0|0
    0|0
  • Yapmam. Birkaç aylıkken yaptrir kurtulurum. Biz de zaten düğün olmaz ama aile yakınları mutlaka ziyerete gelip hediye verir

1|0
    0|0
  • Hayır yapmayacağım. Kızım adet olunca düğün düzenlicem göbek atıcam.

2|1
    0|1
    • kızım adet oldu diye bütün mahalleye yayarsın. çok feminist düşüncelerin var daha önceki yorumlarını da okuyorum bu feministliğin sonu hayra varmıyor

• Sana mı sorucam?

• Ogluma sunnet düğünü kızıma da genc kız olma partıısıı :) hıc hak yıyemem valla

2|0
    0|0
  • pipisini kestik diye neyin mutluluğu :D yapmam büyük ihtimal

4|0
    0|0
  • Yaparım.

0|0
    0|0
  • yaptircam elbette:)

0|1
    0|0
  • Oğlumun çükünü kestirdim diye ilan edicem 😄 yaparım bence

0|0
    0|0
  • Hayır birkaç aylık olunca hemen sünnet ettirmeyi düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Sünnet düğünü değilde ben kuran okuturum mevlüt veririm

0|0
    1|0
  • Tabikide 8) Ama doğar doğmaz olursa ona bir şey yapamayız

0|0
    0|0
  • Yaparim

0|0
    0|0
  • Yapmadik hevesim vardi aslinda

0|0
    0|0
  • Yok ya

0|0
    0|0
  • Cix asla

1|0
    0|0
  • Gerekmezse sünnet de yaptırmayacağım.

0|0
    0|0
  • Asla müslüman değilim

1|2
    0|4
  • Yapmicam

0|0
    0|0
  • Hastanede hemen hallederim bidaha curcunaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Yaparım

0|0
    0|0
  • Evet bu geleneksel bir şey

0|0
    0|0
  • sünnet oldu diye alalım bari başımızın üstünde gezdirelim :/ sünnet olsun düğüne gerek yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evet aynı kafadayım yapmıcam

0|0
    0|0
  • pohpohlanmaktan değil de çocuğumun canı yanmış neyini kutluyım yani saçma

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • Yaptırırım

0|0
    0|0
  • ne düğünü gerek yok öyle şeylere

0|0
    0|0
  • kocam bilir :))

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben yapmam hastane de doktorların işi o :(

0|1
    0|0
  • Ne gerekiyorsa onu yaparım

0|0
    0|0
  • Yumurtanın sarısı gitti onun yarısı :D

0|0
    0|0
  • Yaparlar sanırım.

0|0
    0|0
  • Oğlumu sünnet ettirmeyi düşünmüyorum. Büyüyünce kendi karar versin.

0|1
    0|0
  • Cahil cahil yorumlar gelmiş ya. Zaten artık doğumdan sonra sünnet ettiriyorlar genelde. Düğün yine yapılıyor 5 6 yaşındayken

0|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • eşim karışamaz ben yaptırırım

0|1
    2|0
  • Ben hiç sünnet ettirmiycem. Sağlık falan demeyi. Dünyada musluman ve museviler dışındaki milyarlarca erkek sünnet olmuyor. Örneğin hristiyanlar, çinlier, japonlar. Ne bir sağlık sorunları var da ne de yaşam ortalamaları müslüman ülkerlerdekinden az.

0|0
    0|0
  • Yapmayacağını bildiren evladının sağlığını düşünmüyorlar yahut cahiller. :)

0|0
    0|1
  • Yok onlar kiyamaz pipilerini kestirmeye şimdi :)

0|0
    0|0
  • yaparlar elbett

0|0
    0|0
  • Yapacağız tabi bir Ankara’nın haberi olacak

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...