Arkadaşlar zordayım yardım edin?

arkadaşlar ablamla ben aynı odada kalıyoruz. Ablam biraz dobra ve ortamlarda sürekli beni kötüleyip rencide ediyor dün babama karşı bu kız şöyle bu kız böyle dedi ve babam odadan çıktıktan sonra bana hala saydırdı ve sürekli he, canım kelimelerini kullanıyor bana bende hiç hoşlanmıyorum neyse babam odadan çıktıktan sonra ben ona karşılık verdiğim için üzerime yürümeye başladı bir anda bana sinir geldi tokat attım oda bana vurmaya başlayınca saçını yoldum sonra bana canım deme yeter yeter diye bağırarak ağlamaya başladım bir süre sonra annemin bulunduğu odaya gittim annem bana onunla anlaşamıyorsan konuşma falan dedi ama bana yönelik azarladılar birnevi. Ablam bir anda geldi yargısız infas verdiklerini söyledi oda ağlamaya başladı ve bu evde benimle bir daha kimse konuşmasın dedi ve odasına gitti. Arkadaşlar ben ne yapacağım şimdi lütfen yardım edin ona tokat attığım için vizdan azabı çekiyorum ama delirmiştim ama sürekli canım deyip rencide ediyordu bende artık dayanamadım lütfen yardım edin?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• gıt bu sekılde onada anlat kusura bakma abla bı anda sınırlendım de once ozrunu kapat daha sonra bak abla abla sundun sıkayetcıyım bende rahatsız oluyorum de hayvanlar koklasa koklasa ınsanlar konusa konusa sadece dogru yontemı dogru anlatımı bulmalısın

0|0
    0|0
    • ablam biraz konuşmadan anlamıyor bunu bir çok kere dile getirdim yine aynı şeyi tekrarlıyor ama bende ona tokat attığım için çok pişmanım.

• ablanla arana mesafe koy

0|0
    0|0
  • Ozur dileme daha cok ustune gelir akışına birak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...