Arkadaşlar ailevi bir problemin var yardım eder misiniz?

arkadaşlar bz 3 kardeşiz ablamla ben aynı odada kalıyoruz. Ablam biraz dobra ve ortamlarda sürekli beni kötüleyip rencide ediyor dün babama karşı bu kız şöyle bu kız böyle dedi ve babam odadan çıktıktan sonra bana hala saydırdı ve dürekli canım he kelimesini kullanıyor bana bende hiç hoşlanmıyorum neyse babam odadan çıktıktan sonra ben ona karşılık verdiğim için üzerime yürümeye başladı bir anda bana sinir geldi tokat attım oda bana vurmaya başlayınca saçını yoldum sonra bana canım deme yeter yeter diye bağırarak ağlamaya başladım bir süre sonra annemin bulunduğu odaya gittim annem bana onunla anlaşamıyorsan konuşma falan dedi ama bana yönelik azarladılar birnevi. Ablam bir anda geldi yargısız infas verdiklerini söyledi oda ağlamaya başladı ve bu evde benimle bir daha kimse konuşmasın dedi ve odasına gitti. Arkadaşlar ben ne yapacağım şimdi lütfen yardım edin ona tokat attığım için vizdan azabı çekiyorum ama delirmiştim ama sürekli canım deyip rencide ediyordu bende artık dayanamadım lütfen yardım edin?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Ablan hak etmiş, başka çaren yoksa evden gitme gibi, onunla konuşma. Yaptıkların icin vicdan azabı cekme.

0|0
    0|0
    • ben fazla vicdanlı biriyim oda çok dobra ve asi onu böyle kabul etmem gerekti ama bir anda kendime hakim olamadım özür dilemem gerek değil mi?

• teşekkür ederim tavsiye ve önerilerin için biraz da olsa kendimi iyi his ettirdin.

• önemli değil

• Herşey olucağına varır ne üzülüyorsun sen ablan haketmiş az bile yapmışsın hakaret edip seni küçültmeye kalkıyorsa en sert şekilde eziceksin bu kadar.

0|0
    0|0
    • ama ben kötü biri değişim vicdan azabı çekiyorum sonra :(

• profilin gizli olduğu için atılmıyor.

• yukarıya bakarmısın bak ilkbahargss yazıyor bir bakarsan görüceksin

• Cok buyutme yokmus gibi davran. aile icinde olur boyle seyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...