İnsanlık nereye gidiyor?

Yıllardır terör bitmedi bitmeyecek.. İnsanlığın sonu savaşlarla gelecek.. Nereye kadar devam edecek?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Savaşlar insanlar bazı şeyler üzerinde farklı fikirlerde olduğu için çıkmıyor mu zaten? İnsanlığın tanımı konusunda bile insanlar birbirleriyle anlaşamazken bu soru bana garip geliyor. İnsanlar hep böyleydi zaten. Ve böyle devam edecekler. Biraz tarih okumuşsan sen de bilirsin.

0|0
    0|0
    • Zamanındaki savaşlar anlaşmazlıklardan ya da toprak fethetmek için çıkan savaşlardı. Eskiden en azından ordular çarpışıyor, sivil halk en fazla sürgün ediliyordu. İstisnalar hariç tabi. Simdi ise çoluk çocuk halk öldürülüyor. Özellikle bizim başımıza terörü sardılar askerlerimiz kundaktaki bebeklerimiz ölüyor kahpece..

• Sen çok eskiye gittin. İstisnalar hariç dedim zaten.. Son dönemdeki modern savaşlar genelde askerler üzerinden döndü. Şimdiki gibi tamamen halk sömürülmüyor. Terör direkt sivil halkı hedef alıyor.

• Söylediklerim istisna değildi yalnız. O zamanlar normal karşılanan şeylerdi. O zaman kölelik olduğu için sivil halkı sömürmeye lüzum yoktu zaten. Ve o zamanlar teröre lüzum yoktu. Güç topladın mı savaş olurdu.
      Şu Modern savaş derken hangi savaştan bahsettiğini yaz ki o savaştaki insan hakkı ihlallerini yazayım. Öyle sadece askerler üzerinden dönen savaş hiç hatırlamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Pek iyi bir yere gitmediğimize eminim.

0|0
    0|0
    • İyi kelimesini kullanmayı bırakmak lazım artık boktan bir duruma ilerliyoruz..

• İktidara sor

0|0
    0|0
  • Türk milleti terörden Korkmaz kardeş sonuna kadar PKK ya boyun eğmeyeceğiz. Unuttular yüzbinlerce şehidimizi CcC 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

0|0
    0|0
    • Biz eğmiyoruz devlet eğiyor. Daha doğrusu kol kola ilerliyor..

Yükleniyor...