Erkekler neden kız kankalarının sevgilisi olmasını istemez?

bir çok kez başıma geldi sebebini merak ettim onlar sevgili yapıyor beraber takılıyorz falan ben biri ile yakınlaşma yaşasam hemen mesafe koyuyorlar neden böyle

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kız kankalarının olmasını istemezler. Çünkü kız kankasının sevgilisi olduğunda onunla istediği zaman görüşemeyecektir ve 2. plana düşecektir. Bir de kızların bazılarında sevgilileri olduğu zaman herşeyden vazgeçiyorlar dostlarından arkadaşlarından filan varsa yoksa sevgilisi ve araya mesafe de koyuyorlar üstelik kız için dünya sadece sevgilisinin etrafında dönüyormuş gibi davranıyorlar ve çevrede olup bitenlere dikkat etmiyorlar sadece ona kenetleniyorlar o yüzden kız kankaların sevgilisinin olmaması daha iyi :D

0|0
    0|0
    • Ben öyle bir insan değilim onlarda biliyor munu bilmiyorsa zaten neden kanka diyim

• Ben sana öyle birisin demiyorum belki içlerinden benden uzaklaşabilir eskisi kadar sıkı olamayız diye düşünceler geçiyor olabilir

• Anladım

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir kız kankam olamaz

0|0
    1|0
  • Erkek yeter kıza ne gerek var

0|0
    0|0
  • Kızla erkek kanka olamaz da o yüzden ;) o kanka dediğin yan sani merdiven altı sevgili oluyor.

0|0
    1|0
    • Ne alakası var çoğunun ciddi ilişkisi vardı

• olur bazen fazla yağmur yağar bir afet olur e bunun telafisi olması gerekir bir şekilde bankada paran ya da bir yatırımın olacak ki batmamalısın :D

• Yerini baskası alacak o yüzden, sevgili kıskançlığı olmasa da bu tarz şeyler oluyor

0|0
    0|0
  • Çünkü kankadan sevgili eski sevgilidende kanka olmaz, düşünsene bir 'yaaa kanka nasıl öpüşüyorduk dimi'.

0|0
    0|0
    • Soruyu anladığına emin misin

• Kankadan sorun çıkmasa bile sevgiliden sorun çıkar bence.

0|0
    0|0
    • Sevgili olmk değil flörtü bile sorun ediyorlar

• Kanka deme bigun lazim olur cümlesinin ispatidir

0|0
    0|0
  • Ya hepsi öyle değildir panpam

0|0
    0|0
  • erkekler karakterli oldukları için anladın mı

0|0
    0|0