Escinselim alay ediyorlar?

Arkadaşlar lisede okuyorum escinselim bu yüzden surekli alay ediyorlar hoşlandığım kız zaten bakmıyor bile yüzüme öğretmenler bazen derse almak istemiyorlar beni ben söylemedim fakat anlaşılıyor ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardiniz sürekli imada bulunuyorlar?

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yaani bu toplumun genlerinde var herhalde. Hoşgörüsüz ve cahil olmak. Bunu ortadan kaldırmak maalesef mümkün değil. Ama şöyle bir şey yapabilirsin; okulda önce en yakın arkadaşından veya öğretmeninden başlayarak herkese bunun kendi tercihin olmadığını, içgüdüsel ve tamamen doğuştan olduğunu anlatabilirsin. Seni anlayışla karşılayan insanlar sana arka çıkabilirler bu yönden. Diğer perspektiften bakarsak öğretmenlerin seni derslere almak istememesi hukuken suçtur. İdareye bildirmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cahil insanlarimiz

0|1
    0|1
    • Cahil insanlarımız dediniz bu cahilligin içine ögretmenlerde giriyomu?

• @Proskines ona bakmadiklari için değil ama alay ettikleri için evet cahil oluyorlar. CİNSEL tercihlerin özgür olması gerektiğini düşünüyorum.

• Düzeltmen şimdi oldu @Nyks-x

Erkekler Ne Diyor 21

• insanlara derimki insanlar escinsel dogustan gelmez nedenmi cocukkken insanda o yalan ask seks duygusu olmaz insanlara derimki hayatindan ne olmustu ne sebeblen lez gay escinsel olmussun ama seebin yok tur iste bende derimki siz tamamen psikoloji bozulan ve sapitmis insanlardan baska olamazsiniz derim ben aslaya ben aslaya inanmam allahin lez ve gay yaratipda imtihan etmesi belkide dogrudur ama ben derimki dogustan hic bir sey gelmez

0|0
    2|1
    • cunku nasil dogustan bir gay gelir hemen x verirsiniz ama isiniz e gelmez insanlara derimki ask kendiliginden gelmez sevdigini kendin secersin oysa siz bunlari ben yapmadim demeklen avunuyorsunuz ama acin gozlernizi

• bu gercek isine gelmeyen bu zaten nusluamnalr cahildir oysa cahil oldujlaringibi her ulkede cahildir ama o akil sende varmiki sen once dusun nasil dogustsn gelir kotuluk lez escinsel dogustan gelseydi ozaman anlardik gunah dahi olmazdi ama dogru sen ne anlarsinki aptalsin

• Saçmalamışsın o yüzden kapa ceneni.

• Öğrenciliği bırak bari...
    Sana başka bir yol görünüyor gibi...

0|0
    2|0
    • Ne gibi

• Grubuna katıl ve kulvarında bir şeyler yap...

• O nasıl tavsiyedir kardes eşcinseller heryerde var her meslekte her sosyal grupta benim diğer insanlardan ne farkım var cinsel tercihim dışında ? Saçmalama o yüzden.

• Şimdi birileri çıkar derler ki insanlarımız cahil falan filan.
    Bunun cahillikle alakası yok.
    Neyle alakası var söyleyeyim mi?

Siz Allahı yok sayıyorsunuz diğer insanlar da sizi yok sayıp görmemezlikden geliyor.
    Yani kısaca etkiye tepki.

Başkalarını değil kendinizi sorgulayın.

0|0
    0|0
    • Cahillikte kendini aşmışın kardes tebrikler 👏 Sizin gibiler kendiné müslüman diyor ya ben ona yaniyorum

• O zaman yalnız öleceksin kardes.

• Sorun mu? Değil.

• Escinsel olmak malesef ulkemizde saygisizlikla karsilanan bir durum. Tedavi yontemleride cevapsiz ise bu duruma malesef alismalisiniz. Umarim sizin icin kolay olur. Bebeksi sevismeler dilerim

0|0
    1|0
    • Bebeksi sevismeler nedir ya 😂😂

• İnsanlara hakaret ederek kendini yüceltmek çalışan bir mahlukattan başka bir şey değilsin okulunu okuyorum diyorsun birde şaka mısin ya sen yazdigin seylerde bir tane mantikli aciklama, zeka belirtisi yok neyin okulu bu. okuduğun okul sana nasıl hpmofobik bir köpek olunacağını mi öğretiyor? Benim yerime atıp tutmuşsun yok ben İslâma aptallik diyormuşum İslam dinini insanlara soğutan sizin gibi ot beyinliler dini kendinize göre baştan yazıyorsunuz bence önce senin bir psikoloğa görünmen gerek kardes eşcinsellerin değil.

• Buyur çıktım gizliden artık vasıfliyimdir heralde 😂😂

• Neden dalga geciyorlar

lise kaç ve yasin kaç ki dalga gecsinler

0|0
    0|0
  • Senin elinde olan birşey değil bu Allah böyle yaratmış, onların ne düşündüğü ne söylediğı umrunda olmasın sen kendi hayatına bak.

0|0
    0|0
  • bu ülke böyle cahil cühelayla dolu işte canım kardeşim. böyle olmamalı ama zor bir hayat olucak senin için. toplum genelinden farklı bir felsefi görüşe sahip olduğum için ben de senin gibi zorluklar yaşıyorum ve yaşıycam. aldırma demekten başka bişey diyemiyorum ne yazıkki :( böyle böyle aşıcaz bu cehaleti. bizler göremesek de çocuklarımız, torunlarımız görüceklerdir aydınlık günleri.

0|0
    0|0
  • KS Yönetimi nerdesin. Liseli ergenleri aramıza alıyorsunuz çoluk çocukla muhattap ediyorsun ya. 18 yaş atlı.

0|0
    0|0
    • Kardes lise sonda okuyorum kapa ceneni o yüzden daha fazla aptala ihtiyacı yok bu sitenin once senin hesabin kapatılmali.

• Lise sonda 21 yaşında mısın 17 mi

• Ederler

0|0
    0|0
  • bir kız için değermi be kanka :D dfdsgs şaka şaka. Ney yaptığın seni ilgilendiren bişey başkasına zarar vermediğin sürece kimsenin karışmaya hakkı yok bunu onlara öğret bir daha karışamasınlar.

0|0
    0|0
    • Öyle kolay değil kardeşim toplumda ot beyinli fazla ne kadar anlatirsan anlat anlamak istemiyorlar kendilerince bahane uyduruyorlar eşcinselligi kötülemek ı in

• Eşcinsellik bana görede iyi bişey değil ama ülke şartları böyleyken kimsenin ağzını açmaya hakkı yok ve saygı duymak zorundalar

• nasıl anlaşılıyor anlaşılmayacak gibi davran sende

0|0
    0|0
    • Milletı taciz etmiyorum kardes bunu diyenler çıktı, görünüşüm maskülen

• Feminen takıl nedir? Sen feminen takılabilir misin toplum seni beğensin diye?

• buna empati yapmam çok zor ama tam karşılığı şu sanırım eğer gay olsaydım emin ol feminen olmazdim gizli olurdum özümde utangacım ve buna eminim. ha ben değilim hissettiklerim mantığımdan üstün hissettiğim gibi yaşamak istiyorum illa dersen dediğimi yapmaya mecbursun ya da beton gibi olucaksın daha maskülen olucaksın hissettiklerinin arkasında durucaksın iplemiceksin falan filan sonra istersen hormon al daha ileri falan git sana kalmış orası. rasyonel bakarsak böyle bence

• Bunu birileriyle paylasarak hata yapmıssın

0|0
    0|0
  • türkiyedeki mal insan grubu işte yapacak bişey yok yurt dışına git

0|1
    0|1
  • Normale dön o zaman

0|0
    0|0
    • Kime göre normal sana göre normalde olan belki bana göre anormal kardes benim normalim bu

• Türkiye bu durumu kaldıracak modernlikte değil. Cahil insanlar için kafanı bunlarla yormanın bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • nedir bizim bu kızlardan çektiğimiz :) :) :)

0|0
    0|0
  • okul deiştir :D

0|0
    0|0
  • Beli etmememeye çalışacaksın

0|0
    0|0
  • Bende lezbiyenim herkes doğal karşılıyor ama.

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki böyle düşüncesiz, beyni yap bağlamış toplumlarda yaşıyoruz. Ne yapabilirsin ki

0|0
    0|1
  • Psikologa git normal değilsin orada ki insanalar normal sen anormal normal öyle olması alttaki yorumlara baktım ne cahil bir ülke ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• lisede çoğu insanın cinsel kimliği tam olarak oturmamış oluyor sen bunu erken farkettin ve insanlar bu yüzden seni şu an anlamıyor ancak hayatının geri kalanında üniversite ve sonrasında bu sorunlardan çok uzak olacağa emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • Eşcinsel kimliğinden öte biri olduğunu söyle seni dışlayanlara. Bir insan olduğunu eşcinsel olmanını kimseniyi incitmeyeceğini söyle kimseye asılmayacağını falan. Kendini anlatmaya çalış hırçın olma.

0|0
    0|0
    • Eşcinselim desem direk ailemi ararlar onlarda beni okuldan alırlar onu gectim evletliktan reddederler

• Bosver soyleme insanlar bunu bilmek zorunda degil bir üniversite kazan güzel bir üniversiteye git hayatını kur. Bunlar dile kolay biliyorum ama hayat gercekten zor. Herkesin farklı bir sınavı var. Senin de güçlü olman gerek. İnan bana.

• lisedekilerin alay etmesi normal keske daha sonra aciklasaydin

0|0
    0|0
  • Eşcinsel olduğun nasıl anlaşılıyor?

0|0
    0|0
    • Sen heteroseksuel olduğunu nasıl anladiysan öyle.

• Hayır başkası nasıl anlıyor. Ben söylemedim ama anlaşılıyor diyosun da

• Butchum her türlü anlasiliyor

• takma sen de onları sallayacaksın gidecek

0|0
    0|1
    • Öyle olmuyor sürekli alay etmeler imalar öğretmenler bile imada bulunuyor

• bu dünyada kimseyi takmamayı öğrendim sende öyle yapmalısın

• Millete niye batiyor arkadas illa karşi cinsten mi hoşlanılması lazim 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...