Su namaz kil dersine calis bos islerle ugrasma diyen alim insanlar?

Bu kisilerin cennetteki yeri hazirmi bes vakit kiliyormusun tip veya hukuk kazanbildin mi sorularini neden cevapsiz birakiyor? Madem fazla aklin var sen niye kullanmadin demezler mi adamaa?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sana öneren, tavsiye edenin kendisinin yapıp yapmadığına bakma. Önemli olan, sana doğruyu mu yanlışı mı tavsiye ettiğidir. O nefsin kölesi olmuştur, içinde yapmak istedikleri ama fiilen yapamadıkları vardır. Ama en azından Müslümanlığın görevi, ilmi, öğrendiğini tebliğ etmek, öğütlemektir.

Sen onu da yapamıyor isen, yani sen önermiyor isen, sana öneren kişi her zaman bir adım öndedir senden bunu unutma kardeşim.

Kınama, sakin ol. Önerene SEN YAPIYORMUSUN değil, teşekkür ederim de çık.

Bu kadar :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar varya beş vakit kılarlar ama kul Hakkı yeme konusunda üzerlerine yoktur alimler ya😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben hukuk kazandim ve allah yanimda olmasaydi yemin wdiyorum kazanamazdim okadadini soyleyim allahim bana yardim etti ah ne gunlerdi sadece uyku ders ve dua baska gunum boyle gecti ayaascilara donmustum allahum yardim etti

0|0
    0|0
  • Kardeşim çalışan kazanır :D Birisi dünyalık birisi ahiretlik... Zaten genel olarak insanlar hep kendi yapamadıklarını başkalarına önerirler :D

0|0
    0|0
    • Aynen sinir bozucu :D alim gibi en fazla 2 yas buyuk haa bu diyen :D

• :)) ama oyle diyolaki hic hata yapmamislar hic sorusormayalim biz maliz bisi dusunemiyoruz

• Kardeşim peygamber bile hata yapmış hemde çok önemli hatalar Kur-anda bunları görebiliyoruz o yüzden insanlar hiçbir şekilde sana hata yapmamışçasına öğüt vermiyor. Öğüt veren insanların yaptıkları hata seni ilgilendirmez zaten bak ne güzel senin iyiliğini düşünüp öğüt vermişler yanlış birşey söylememişler.

• neden biliyosun kazanmadıklarını :) :)

0|0
    0|0
    • Bos burasida o da bos islerle ugrasiyor :D ona ne dicen

• anı yaşıyoruz akışına bırak :) :) cadı :) :)
      Nerede su oIursa, orada yeşiIIik oIur. Gözyaşı Hakk’ın rahmetine vesiIedir. NemIi gözIe bostan kuyusu doIabı gibi inIe ki, can meydanın yeşersin, orada bahar oIsun. Tövbe bineği, şaşıIacak bir binektir. Bir soIukta aşağıIık dünyadan göğe sıçrayiverir.

• Ibadet allah icin yapilir zaten yani sinavdan once namaz kiliyosak o namazin sevabi bile kesin degil allah burada hediyelendirmesse orda hediyelendirir zaten bakma sen o he alimlere

0|0
    0|0
  • Bir çok Tıp , Bir çok Hukuk Profesörü var Namazını kılan dinine ve milletine hizmet eden neden onları örnek almıyorsun.

0|0
    0|0
  • Allaha şükür olmak istediğim yerdeyim.

0|0
    0|0
  • Tebliğ yapiyorlar tebliğ. Tebliğ yapmak her mumin üzerine farzi kifayedir.

0|0
    0|0
  • ders calışmakla namaz kılmak ne alaka

0|0
    0|0
    • :)) ya bisi soruyorsun ya namaz kil diyo ya git ders calis diyen surekli insanlar var

• hahahhaah güzel bir soru

0|0
    0|0
  • Ya sizin gibi insanları çözemiyorum size cümlede kurulmaz..

0|0
    0|0
  • Ben bunlardan biriyim işletme mezunuyum çok iyi bir işim var :)

0|0
    0|0
  • Tebliğ görevlerini yerine getiriyorlar illa hukuk okumakla da adam olunmuyor ticaretle uğraşan dindar çok zengin kişilerde tanıyorum.

0|0
    0|0
  • Yeni buldum aklımı ondan fazla geldi dağıtayım dedim kötülüğünü istediğimiz için üzgünüm

0|0
    1|0
  • kim demiş cennetteki yeri hazır diye 5 vakit namaz kılınca herşey bitmiyor öyle

0|0
    0|0
    • Onlara gore bitiyor

• Mahsus mu yaptin bunu

• neyi anlamadım

Kızlar Ne Diyor 1

• sen yaşıyor musun ya.. Bu dünyada en hayırlı şey namaz. NE GÜZEL UYARILIYOSUN

0|0
    1|0
Yükleniyor...