Dostlar 900 bin lira miras kaldı sizce arsa mı alayım, konut mu ne dersiniz yoksa sıfır bina mı?

dostlar 900 bin lira miras kaldı sizce arsa mı alayım, konut mu ne dersiniz? Arsalar 150 ile 200 arasında İzmir menderese bağlı oğlananası mahallesinde?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Arsa çünkü arada birçok kar elde edersin bir daire bir daire bir arsa bir bina hatta alışveriş merkezi bizimkiler öyle yapmış 10 daire düşüyor sen düşün

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çalısıyor musun yani gelirin var mı yoksa bu parayla hayatına yönlendirmeyi mi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • çalışıyorum sadece parayı değerlendirmek istiyorum bina mı yoksa konut mu arsa mı yoksa mütahitlik mi?

• Her zaman sermayeyi bölmek riski azaltmaktır.
      Çalısyorsan gelecege yatırım kalacak diyorsan ki,
      - Mütahitlik zahmetlidir, emek vermezsen düdüklenirsin, ona göre işinden ayrılıp kendim kovalarım dersen arsa alıp mütahitlige soyun.
      - Yok ugrasmam der isen, arsa, daire, döviz gibi pay et, riski azalt ve fırsatları çogaltacak yol izle..

Kızlar Ne Diyor 1

• Araştırıp arsa alman daha mantıklı. Çok daha karlı satabilirsin ya da değerlendirebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Daire karsiliği arsa al. Müteahhitlik yap. İnsaati bitirince toprak sahibine yerin degeri kadar daire verirsin. Bu sektorde cok kaziklanabilirsin tanidiğin birinden yardim al. Cift daire 5 katli bir bina 700-900 arasi biter. Paranida katlarsin 1 milyon 500 binden den asagi paran olmaz iș bitimine. Daireler kapis kapis aliniyo.

Bu sektorun icindeyiz biz 30 senedir. Benim babam mermerciydi simdi muteahhitlik yapiyo 15 senedir. Bizim tanidikti ilk basladigimizda butun ustalar. Yani şu an sektore tamamen hakimiz. İlk insaatini yaparken biraz sikinti cekersin 2. De sikintin kalmaz. Parani surekli katlarsin surekli akar para tabi Allahtan kaza bela gelmezse.

Șunuda onerebilirim ; GÜVENDİĞİN bir muteahhit tanidigin varsa ona ortak ol. Pesinden ayrilma iși kap ( belediye ișleri olsun, malı nerden ne kadara aldiği olsun ) en sağlamı bu. Ama herdaim ayık ol uyanık ol.

0|0
    0|0
  • Konut her geçen gun artıyo fıyatlar kanks

0|0
    0|0
  • Biraz bekle. Mart ayından sonra dayan konuta.

0|0
    0|0
  • Ah adaletini sevdimin dünyası ah o paranın yarısı bana kalıcak, yunus emre gibi çekecektim elimi eteğimi dünyevi şeylerden ama yok işte:(((

Cayırt:(((

0|0
    0|0
  • Arsa al kat çık. En mantıklısı ve karlısı o.

0|0
    0|0
  • Kanka bosver evlenelim ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Beni evlatlık olsan iyi olmaz mı :)

0|0
    0|0
  • Nete yatirim yaptim ben parami harika paralar kazaniyon sende yatirim yap istersen

0|0
    0|0
  • Kira getirili bir dükkana yatırım yapın derim. Fakat arsa da zarar ettirmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...