Akraba Evliliği Düşünceniz?

Kendim için değil ailemden biri için soruyorum sizce hala cocukların boyle akraba evlılığı normal mı ınsanlar nasıl bakıyor bu duruma?

Güncellemeler:
küçüklükten berı görüşülmüyor ayrı şehirlerde bunuda hesaba katarsanız

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• her akraba evliliğinde çocukların sorunlu doğma riski var bunu bedensel düşünme zihinselde olabiliyor. örneğin birinin çocuğu sakat doğar diğerininki kör diğerininki göz sorunlu diğerininki konuşamaz ama seninki sapa sağlamdır yıllarca sorun olmaz üniversite çağına bir adım atar bunda unutkanlık hatırlayamama geri zekalık var derler 20 30 yıl sonra ortaya çıkan şeylerde var kısaca uzak durun uzak yakın farketmez akraba evliliği iyi değildir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizde akraba evliliği yok olmazda

0|0
    0|0
    • bizdede yok olmamışta o yuzden kımse ne tepki verceğini bilmiyor o yuzden fıkır almak ıstedık

• Yakın akrabaysa karşı çıkabilirler bence

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünyada 7 milyar insan var hadi bunların 6 milyar 925 milyonu Türk değil, geriye 75 milyon kaldı, bunların da 35 milyonu sizden küçük olsun, bu 35 milyonun da yarısı karşı cinsten olsun etti mi sana 40, mhp'nin 40. yılı kutlu olsun.
    Cevabım; yukarıda yaptığım matematiksel hesaplara göre cevabım; ne gerek var lan buna.

Cayırt.

1|0
    0|0
  • Ben akraba evliliğine karşıyım kardeşim diyerekten büyüdüğün insanla evlenmek çok saçma

0|0
    0|0
  • neden olmasın daha mantıklı sevgi varsa mutlu olcaksan idealdir

0|0
    0|0
  • galiba ben zorla akraba ile evlencem gidişat o

0|0
    0|0
  • insanlar normal, hatta iyi karsılıyorlar.. ama sahsen ben karsıyım..2. dereceden akrabayla evliliğe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim mantığıma tamamen aykırı akraba evliliğine bu zihniyete karşıyım ama dinen caiz oyuzden birşey diyemiyorum...

0|0
    0|0
  • normal değil tövbe tövbe

0|0
    0|0
Yükleniyor...