Fal zamani falimi yorumlayan olur mu bir baksaniz?

Fal zamani falimi yorumlayan olur mu bir baksaniz?

Gercekten bana bakacak olan var mi fal neler olmus ordaa bana baksaniz detaylii rica ediyorum?🐣🐥🐤🐝🐝🐝🐝🙈

Güncellemeler:
Lutfen iye bilen varsa detayli yorumlasin olmazmi lutfen?
Guncelllllllll👿👿👿

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha ne kadar ihtiyaçIar içinde çırpınan canı düşüneceksin? Ne vakte kadar sıkıntıIarIa, kavgaIarIa doIu dünya için tasaIanıp duracaksın? Dünyanın senden aIabiIeceği ancak bu bedendir; sen böcekIere yem oIacak bu et yığınını bir çöpIük say da, bu kadar düşünceIere daIma.

0|0
    1|0
  • Yarin sendeyim yorumlamalarrrr 😊😊

1|0
    0|0
    • Fincaninda bariz bir kedi sembolu var. Kedi iyi sevimli bir hayvandir ama nankordur. Cevrende kedi gibi uysal ama nankir birisi var. Seni sozlerinle yaraliyor gibi hissettim. Kafan cok karisik kendini cok uzuyorsun. Falinda cok karisik net birsey yok. Karsiliksiz bir ask yasiyorsun sanirim. O kisinin isminde t, e, m harflerini gordum. Ama biraz onun kafasini rahat birak. Kendini fallara cok kaptirmissin butun ümitlerini fallara baglamissin seytanla bu kadar is birligi yapma. Fal seytan isidir kendini fazla kaptirma sadece oylesine arada baktir. Yoksa baktirdigin fallarin bir degeri kalmaz. Bu sene küllerinden yeniden dogacaksin. Anka kuşunun kanatlatlari ve bariz govdesi belli oluyor. Iki tane yolun var. Bunlar normal yol yani gidip gitmemekte kararsiz kalacaksin. Zaten cok kararsiz karamsar ve bencilsin. Sabun köpügü gibi seyleri kafana takiyosun. Takma akisina birak. Eski sevgilini bence eskide birak yeni yilda yeni insanlar girecek hayatina onlara sans ver.
      Kaplumbaga var. Kismettir

• Sikinti yok eig almak icin bakmadi.

• Bu ne ya karmakarışık bu kadar olur mu bir insan ya aklın bu kadar karisik. neyi dusunuyorsun böyle karmakarışık haldesin.. Yazık ediyorsun böyle yaparak kendine..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...