Kurban bayramına karşı olanlar hayvanların öldürülmesine karşı olanlar bakalım bu haber ne diyecekler merak ediyorum?

Kurban bayramına karşı olanlar kayvanların öldürülmesine karşı olanlar bakalım bu haber ne diyecekler merak ediyorum?
http://www.mynet.com/haber/dunya/vahset-kelimesi-az-kalir-2265880-1
m
edeniyet bu mu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tek kelime ile barbarlık.
    İnsanlar kadar kötü ve cani bir canlı yok bu dünyada. Hayvanlara yaptığımız zulmün karşılığını nasıl öderiz bilemiyorum. Acıyla baktım resimlere. Benzer olaylar Japon balıkçılar tarafından da yapılıyor. Balinalar, foklar, penguenler gibi bir çok hayvanı hunharca katlediyoruz.

Fakat bir nokta var ki size katılmıyorum. Gerçek hayvanseverler haberdeki olaya da karşılar. Bir çok örgüt örneğin PETA, Greenpeace gibi kıyasıya mücadele ediyorlar ama çok yetersiz. Bizlerin de aktif olması gerek.

0|1
    0|0
    • kurban kesilmesine karşı olmak hayvan severlik ile açıklanamaz, kurban kesenlerin hayvan sevmedikleri gibi bir tez doğru değildir... ibadet ve Allah için yapılan kurbanlar kesilmesi hayvan sevmiyorlar anlamına gelmez...

• rica ederim...
      yiğidi öldür hakkını yeme felsefesini benimseyenlerdenim :D

• Bu da bir adımdır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• lütfen bitkileri koparmayın onlar da can :(( kıymayın bitkilere:(

0|1
    0|0
  • kendi hayvanlığını görmeyen, başkasına yapıştırır..

0|1
    0|0
  • Kurban bayramına karşı olanlar diğer bütün hayvan katliamlarını destekliyor ya zaten. Kafanızı seveyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...