Az önce buradan bir soruya cevap verdim. sizce haksız mıyım?

herkes gibi kendi fikirlerimi söylediğim bir cevap verdim. soruyu soran kişi cevabımı beğenmemiş olacak ki beni engellemiş. cevabımda yaftalama yaptığımı, cumhurbaşkanı sevdalısı olduğumu, laik olmadığımı, aklımı kullanmadığımı, yobaz olduğumu ve bunun gibi bir sürü hareketi barındıran bir cevap aldım. kendisinin ise doktor olduğunu ve insancıl biri olduğunu söylüyor. http://www.kizlarsoruyor.com/haberler-medya/q4478609-suriyelilere-bir-de-calisma-izni-veriyoruz-evimin-tapusuna-ne-zaman#new soru bu arkadaşlar. oldukça uzun bir cevap yazmıştım ancak kendisi benim fikirlerimi tahammül edemediği için beni engellemiş. soru sorulanla aynı fikirde mi olmamız gerekiyor illaki. insanların birbirlerine gittikçe tahammülünün azaldığını görüyorum ve üzülüyorum. soruyla da ilgili cevap yapabilirsiniz. söz kimseyi engellemem :)

not: az önce bu soruyu sordum. soru biçiminde bulunmadığı için kaldırıldı. bu yüzden düzenleyip takrar soruyorum. verdiğiniz cevaplar için de teşekkür ederim.

0|0
46

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 3

• Su sitede okadar kafasinin ici bos insan varki. Ilerleyen zamanlarda birisi ile papaz olmam insallah cunku is bu siteden farkli boyutlara gidicek sabrediyoruz ya dur bakalim

0|0
    0|0
Yükleniyor...