Az önce buradan bir soruya cevap verdim. sizce haksız mıyım?

herkes gibi kendi fikirlerimi söylediğim bir cevap verdim. soruyu soran kişi cevabımı beğenmemiş olacak ki beni engellemiş. cevabımda yaftalama yaptığımı, cumhurbaşkanı sevdalısı olduğumu, laik olmadığımı, aklımı kullanmadığımı, yobaz olduğumu ve bunun gibi bir sürü hareketi barındıran bir cevap aldım. kendisinin ise doktor olduğunu ve insancıl biri olduğunu söylüyor. http://www.kizlarsoruyor.com/haberler-medya/q4478609-suriyelilere-bir-de-calisma-izni-veriyoruz-evimin-tapusuna-ne-zaman#new soru bu arkadaşlar. oldukça uzun bir cevap yazmıştım ancak kendisi benim fikirlerimi tahammül edemediği için beni engellemiş. soru sorulanla aynı fikirde mi olmamız gerekiyor illaki. insanların birbirlerine gittikçe tahammülünün azaldığını görüyorum ve üzülüyorum. soruyla da ilgili cevap yapabilirsiniz. söz kimseyi engellemem :)

not: az önce bu soruyu sordum. soru biçiminde bulunmadığı için kaldırıldı. bu yüzden düzenleyip takrar soruyorum. verdiğiniz cevaplar için de teşekkür ederim.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Suç, bu kadar çok Suriyeli göçmeni kontrolsüz bir şekilde ülkeye kabul edenlerde. Çalışma izni berilsin, okuma izni verilsin demişsin, demişsin demişsin de şu an da Suriyeliler en çok tekstil piyasasında çalışıyor ve şu an da Türk işçiler istedikleri fiyatta çalışamıyor. Adamlar sigortasız ve 3 kuruş paraya çalışırken neden bizim insanımız tercih edilsin? Bizim insanımız yıllarca sınavlara çalışıp, yarış atı gibi koşturulurken Suriyelilere bu hakkın verilmesi çok mu hüzel bir şey? Senin vicdanın sızlamıyor mu bu durumda. Ben soruyu soranın en azından sorusuna katılıyorum ve sağda solda benim hakkımı gasp eden bir Suriyeli görmek istemiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• buna benzer bende bir soru sordum ve karşıt görüşler elbetteki vardı herkesin cevabına açığım ve saygılıyım ama sana katılmıyorum ben bu ülkenin bireyi olduğum hissetmiyorum sanki ben mülteciyim onlar bu ülke vatandaşı , tabi korunsunlar iş olanakları olsun ki bizde bir aileye bu imkanı verdik mesela ama bu onların bizden daha rahat yaşaması anlamına gelmiyo bizimle eşit olsunlar ama biz bu kadar kendimizi yıpratırken onlar rahat rahat yaşayınca ben gururuma yediremem bende açlık çektim dershanelere gidemedim ünv bırakmak zorunda kaldım şimdi onlar istediği ünv girip birde üstüne 1200tl burs alırlarsa ben yediremem gururuma üzgünüm ama onlarıda anlamaya çalışmam onlar beni anlamaya çalışsın !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Graham'a dun bende cevap yazdim, takip ettigim birisi. Dusunduklerinde seninle ayni fikirdeyim fakat ikiniz arasindaki dialogda ikinizde hatalisiniz. Onun dusunceye saygisi olmasi gerek seninde bu olayi buyutmeyip kapatmalisin. En buyuk erdem "sabir"dir..

0|0
    0|0
  • Hem verdigin cevabinda hemde siteminde haklisin 😊

1|0
    0|0
  • Böyle insanlarla konuşabilmek için beynini evde bırakman gerekiyor. Durum anca eşitleniyor çünkü. Boş polemik yapma özellikle ben doktorum insancılım diyenlerle. Keza okumak cehaleti götürmüyor.

0|0
    0|0
  • Ben bu soruya cevap verdim ya az önce?
    N'oluyor siteye yine

0|0
    0|0
  • Görüşüm kaldırılmış. Eh , tahammülsüz derken haklıymışım...

0|0
    0|0
    • Çok enteresan, şu an burada dert yanan bir üye aynı şekilde beni engelleyen üye. Neden olduğu hakkında en ufak fikrim yok... görüşlerimi beğenmeyebilirsin, ben de pek çok fikri beğenmiyorum ama engel niye?

Kızlar Ne Diyor 3

• Su sitede okadar kafasinin ici bos insan varki. Ilerleyen zamanlarda birisi ile papaz olmam insallah cunku is bu siteden farkli boyutlara gidicek sabrediyoruz ya dur bakalim

0|0
    0|0
  • Basima cok geliyor ilgilenmeyip gidiyorum. sanirim laf yetistiremeyenlerin kacis yolu engellemek.

0|0
    0|0
  • var öyleleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...