Neden ben küçüklüğümden beri itildim kakıldım?

Birinci sınıfa ilk başadığım günden beri bana eziyet ettiler üstelik bunu benden küçük çocuklar yaptı, hani derler ya çocuklar masum diye asıl onlar şeytan gibiydi.Çok canımı sıkıyor bu durum.

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• evet maalesef bende de oldu aynı durum büyüyünce insanı ister istemez etkiliyo. istediğin kadar kendini geliştir bir özgüven eksikliği olyo hayat böyle çok acımasız :(

0|0
    0|0
    • Aynen bide bunun küçük çocukların yapması çok saçma

• atlatmaya bak kendini insanlara kabul ettirmek için kendinde çok fazla ödn verme iyi bir insan olmaya bak en azından ben öyle yapıyorum. şimdi yaş büyüdüü için öyle pek bir sıkıntım yokda. işte insan arada geçmişi hatırlayıp üzülüyo

• Aynen

En İyi Kız Görüşü

• geçmişte kalmış ileriye baksan daha iyi olur artık.

0|0
    0|0
    • Şimdi de bazı şeyler ters gidiyor, hem neden güzel bir çocukluk yaşamak varken o kadar çok rezillik çektim.

• Ben zaten çok iyi bir anne olmaya çalışacağım onun benim çektiğim sıkıntıları çekmesini istemiyorum.

• evet doğru olan da bu. çocuklarımızin bizden daha iyi bir hayatı bir geleceği olmalı. onlara bunu saģlamalıyız..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• beni de ezerlerdi hep aşağılarlardı ondandır galiba kimseye acımıyorum

1|0
    0|0
    • Bir de en ufak bir şeyde döverlerdi aile ortamımda çok kötüydü

• Hem ölüp ölmediğini bile bilmiyorsun demek ki çok yaşlıymış.

• ve o artık senin uzağında

• ergenlik bitince geçer merak etme. böyle şeyleri kafana takamazsın gerçek sıkıntıların olur çünkü.

0|0
    0|0
    • Ben zaten şu an 18 yaşından bu olaylar taa eskiden oldu ve küçük bir kız için bu çok sinir bozucu bir bir durum

• Yok artikkk yaa site iyce uctu

0|0
    0|1
  • Hala mi itip kakiyolar

0|0
    0|0
    • Şerefsizler ya her yerde bir sorunum var

Yükleniyor...