Nasılımm dıye soranlar ısınıze gelmeyen yorum olunca neden engellıyosunuz?

nasılım dıye soruyu sorupta paylasan kızlar ısınıze gelmeyen yorum olunca neden engellıyosunuz bugun bırı paylasmıs turbanlı kapalı bı arkadas dedım kı nıye kendını sergılıyon mıllete ya esarbı cıkar ıstedıgın gıbı yap ya da esarbına yakısanı yap saygısızlık yapma pat sana mı sorcam yazıp engellemıs sızın yorumlarınız ne bu konuda sonra butun kapalı bayanların adını cıkartıyo serefsızler

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• türbanı ve kapanmayı o kadar ayaklar altına aldılar ki. yeni bir sektör oluştu kapalıların giyinebilmesi için.. çogunluk guzel görünme ve gösteriş peşinde. öyle güzel giyinip makyaj yapıyorlar ki, ben bile dönüp dönüp bakıyorum. onlarla yanyana gelince kendimi çok paspal ve bakımsız görüyorum.
    öğrencilerimin çogunluğu kapalı yaşları küçük olmasına rağmen. neden kapandıklarını sorduğumda yakıştığı için diyorlar.
    şu zamanda içinden gelerek ve hakkını vererek kapanan yok denecek kadar az.
    gel gelelim kendilerini teşhir etmede üstlerine yok fakat eleştiriye kapalılar. çünkü onların başı kapalı namuslular !!!

0|0
    0|0
    • keske boyle bı gunaha alet olmasalar hakkıyla kapanan butun kadınların gunahını alıyorlar nasıl hesap verecekler bılemıyorum

• bir de değişik kapanma stilleri var ya. şimdi yeni bir stil çıktı. örtüyü kafalarının tepesinde sallandırıyorlar. :) Allah ım akıl fikir hidayet versin. iş kapanmakta değil illaki kapanacaksan kur an a uygun kapanacaksın.

• gelde anlat ıste beyınsızlere

Kızlar Ne Diyor 1

• her yoruma acigiz demeseler bari.

0|1
    0|0
    • sorma ya aceba guzel yorumları gorunce evde kendı kendıne gulup saga sola kosusturuyo mu aceba :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah kimseye fikir eksikliği vermesin kardeşim sen takma onları,

0|1
    0|0
    • gıcık oluyorum sınırden kendımı yıyorum mesele engellemesı degıl o pek umrumda degılde ıste kapanıp esarp takıp nıye taktıgını bılmemesı bu bıldıgın gerızekalılık once bı o esarbı nıye taktın taktın ama neler ıstıyo senden ne yap ne yapma dıyo sana bı ogren ya

• Hakılın bunu düşünebilecek akıl olsa zaten buraya abuk subuk fotolarını atmazlar

• Yoo ben engelliyorum, her yoruma açığım

0|1
    0|0
  • Eleştirilere kapalı insanlar olduğu için tabisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...