Arkadaşlarla kahvaltıya gidicez?

Biraz kalabalık bir grup olucaz ve ciddi meseleler konusulcak bir toplanti gibi aslinda. Ama ben utanıyorum arkadaslar cok sacma biliyorum lutfen dalga gecmeyin bu bir tür fobi. Siyasi olsun sosyal olsun çok aktifim ve surekli bir yerlere gitmek durumundayim ama cok heyecanlaniyorum ve utaniyorum boyle gitmez. Ne onerebilirsiniz psikiyatriste ilerleyen zamanlarda gidecegim

Güncellemeler:
Anlattiklarimda çeliski yok. Arkadas grubum cok dikkat ceken biriyim toplumda siyasi olarak aktifim ve sosyal olarakta beni cagirirlar davet ederler ciddi bir grubumuz var zaten demek istedigim utandigim icin cogu zaman ekiyorum onlari beni üzen bu

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sana böyle tuttuğunu koparan bir manita lazım :))

1|0
    0|0
    • Ben anladım seni bakma sen onlara.
      Bunlardan kurtulabilmen icin yakın bir arkadaşının veya sevgilinin seni hep gazlamasi gerekiyor
      Bir sure oyle olduktan sonra kendin yapmaya başlayacaksın artık

• Sendin dimek 😜

• Ne biliyim ölçmedim ki 😜

En İyi Kız Görüşü

• Ortama alıştıkça utanma hissi de azalacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sallamayı bırakmalısın ya da benide yede :D hangisi bırınden bırı yanlış partalını yiyim senin :D

0|0
    0|0
    • Anlatamadim. Arkadas grubum cok yani insanlarin ilgisini ceken biriyim cesitli gruplarimiz var siyasi ve sosyal olarak. Ama ben cekingenligimi hala atamadim ustumden sıkıla sıkıla gidiyorum cogu zaman ekiyorum sikayet ettigim durum bu. Surekli ekiyorum bir gun hickimsem kalmiycak

• kendın ol yeter uyum sağla ne bılım gerekiyorsa makara yap tabiri caizse t@şşağa vur napcan kos kos oturucanmı guven kendıne bak ama aşırıda azıtma sonra deli derler ok mılletin gozunden duşersin !

• asosyallikten kurtul

0|0
    0|0
  • her şeyi yiyin

0|0
    0|0
  • Anlıyorum doğrudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok aktif olup sürekli bir yerlere gidip yeni ortamlara girip utangaç olman imkansız. 2sinden birini sallıyorsun sen. Ya da komple soru sallama.

0|0
    0|0
    • Anlatamadim. Arkadas grubum cok yani insanlarin ilgisini ceken biriyim cesitli gruplarimiz var siyasi ve sosyal olarak. Ama ben cekingenligimi hala atamadim ustumden sıkıla sıkıla gidiyorum cogu zaman ekiyorum sikayet ettigim durum bu

• Yav he he

• Durumu onaylamis oldun okey👍

Yükleniyor...