Bir bayana selamün aleyküm demek kıroluk mudur sizce ne düşünüyorsunuz?

Bir bayana selamün aleyküm demek kıroluk mudur sizce ne düşünüyorsunuz ve bayanlar size selam verilince ne cevap veriyorsunuz :)

Bir bayana selamün aleyküm demek kıroluk mudur sizce ne düşünüyorsunuz ?#pilavüstü #selamünaleyküm :)

Sizce bayanlara selamün aleyküm demek kıroluk mu ankette katıl oyla görüş belirt :)

• Evet kıroca olduğunu düşünüyorum daha farklı bir merhabalaşma kullanılabilir :)
    A seç
  • Hayır kıroluk değildir selam herkese verilir cinsiyetle alakası olmadığını düşünüyorum :)
    B seç
  • diğer görüşler...
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1815

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Kadınlara Ne Selam Ne de Merhaba Demem İlk Onlar Derler Ona Göre Karşılık Veririm.

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 14

• Zaten tanıdığım insanlara diyorum. Ayni insana birgün selam derken ertesi gun s. a diyebiliyorum şu an kro diyen olmadı.

Yabancı arkadaşlarıma da zaten s. a demek biraz abest olurdu genelde hi ya da hello diyorum henüz türkçe konuşup da müslüman olamayan birine denk gelemediğim için sıkıntı yok :)

0|1
    0|0
  • Ben gacilara hep selamun Aleykűm derim ahshsh

Onlarda Aleykűm selam diyorlar ahshsh

Hiç kro diyen olmadı bana la

0|1
    0|0
  • kadını selam vermesi daha anlamlıdır

0|1
    0|0
  • Allah'ın selamını almayacak olanla işim olmaz.

0|1
    0|0
  • Selam dile, dine, cinsiyete, ırka bakılmadan herkese verilir. Bütün insanlar kardeştir.

0|1
    0|0
  • O bayan senin verdiğin Allahın selamı için sana kıro diyorsa varsın desin.

0|1
    0|0
    • almadı geçenlerde biri bende gıcıklığına yer vermedim otobüste soğuk insanlara soğum yapıcak bir şey yok :)

• Eyvallah...
      Ara sıra da ciddi şeyler paylaşalım değil mi?
      Not : Soruyu soranın sen olduğunu bilmeden yazdım haberin olsun :)
      Rumuzlara bakmak gibi bir huyum yok maalesef.

• peki peki ciddi şeylerde atarım yani her güne ayrı bir soru şey ediyorum işte bulmaya çalışıyorum her gün bir sorumu eski kişilerin gençlik resimlerine ayırırım diğerleri de düşünmeye iten şeyler olucak bunun dışında :)

• Allah (CC) ın selamıdır gerisi yalan!! Adamsın

0|1
    0|0
  • Kadinin erkek'e demesi ayip degilse neden ayip olsun.. Allahin selamini vermek?

0|1
    0|0
  • gavurların merhabası bızım dınımızde selam vermektır peygamber efendımızın sunnetıdır bu merhaba dıyınce oluyoda bu mu olmuyo

0|1
    0|0
    • hepsin anlamı karşılama cümlesi değil mi reis zaten selam zaten merhabaşlaşmadır aşağı yukarı manaları aynı gibi

• essek degılseler alsınlar ama almazlarsada ortada bırakma kendın aleykumselam de

• genelde bir kere almayana soğuk davranıyorum her yerde

• Allah ın selamı ne zamandan beri krolukmuş

0|1
    0|0
    • bazen almıyo bayan karşılık olarak acaba neden merak ettim o yüzden sordum reis laf çarptığım yok dine

• Eyvallah o zaman. almayan bayanlar kendilerini ingiltere prensesi zannediyorlar Ahmet amcanın kızı olduklarını unutuyorlar

• Niye kızların Allah' ı yok mu :D

0|1
    0|0
  • Ben selamun aleykum derim bayanlara da...

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Lafa gelince kroluk değil diyonuz da ben selamı alan görmedim daha çevremde

0|1
    0|0
Yükleniyor...