Ben bu sabah kalkma olayina alisamadim dogdugumdan beri?

Erken kalkmak zorundayim yaptigim is dolayisiyla butun haftanin yorgunlugunu 1 gune sigdiriyorum nasil daha dinc uyanabilirim fikirleriniz varmi?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yetersiz uyuma. En az 8 saat...
    Işıklı, gürültülü ortamda asla uyuma.
    Beynini ekstradan yorma mesela. Devamlı sesli ortam ile haşır neşir olma. Beynin kendini dinlesin.
    Uyumadan önce ılık suyla duş al.
    Papatya çayı içebilirsin, gevşetir. Yorgunluğu atmaya yardımcı olur.
    Nane yağı kullan. Masajla birlikte o gerginliğin gittiğini, beynini ve vücudunu rahatlattığını göreceksin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben sanırım alışkanlık ettim çok erken uyanıyorum ve alışkanlık oldu alarm ihtiyacım bile yok en güzeli bir kac gün zorlanırsin sonra alışırsın ama istek çok önemli isteksiz olursan zaten başaramazsın

1|0
    0|0
  • Kışın su içmeyi çoğumuz ihmal ediyoruz, su içmediğimiz için vücut gün içinde bitkin düşüyor ve kendini toparlaması uzun sürüyor.

1|0
    0|0
  • Haftada bir iki saat yoga ( esneme) yap.
    Ve bence sporada ihtiyacın var zinde olman için.
    Başlarda daha çok yoruluyormussun gibi geliyor ama hamligin gidip kasların uyanınca daha çevik ve atık olacaksın.

1|0
    0|0
  • sabah kalktığınız bir fincan şekersiz sütsüz nescafe sizi uyanık ve dinç yapar, yabancı filmlerde de görürsünüz evden çıkanlar bir fincan kahve içipde çıkarlar

1|0
    0|0
  • kaç yıldan beri?

1|0
    0|0
  • Erken yat

1|0
    0|0
  • Daha doğalı 20 sene olmuş zamanla alışırsın

1|0
    1|0
  • Ne zaman doğdunuz? :O

1|0
    0|0
  • sabah ezanına dinlemek için ayarla kendini zamanla alışırsın

1|0
    0|0
  • alısmalısn

1|0
    0|0
  • hiç boşuna yorma kendini alışamazsın dinç kalkamazsın kalkmak istemiyorsun kaçta yatarsam yatim mashar fuat özkanında dediği gibi uykulu gözlerle döndüm rüyamdan yani :)

1|0
    0|0
  • Vitaminsizlige bagliyorum bende senin gibiydim pharmaton kullaniyorum simdi zimba gibiyim masallah sanada tavsiye ederim pharmatonu

1|0
    0|0
  • Bende alisamadim 5 ay daha bu isde calismam lazim ama yapamiyacagim sanirim

1|0
    0|0
  • erken uyu...

1|0
    0|0
  • Bende sabahları kalmakta sorun yaşıyodum, artık uyumuyorum geceleri. Böylece sorun ortadan kalktı :D

1|0
    0|0
  • kim alıştıki

1|0
    0|0
  • Erken yatacaksin

1|0
    0|0
  • Pazar tatil sanırım?

1|0
    0|0
  • öglene kadar uyu. iyi bir khvaltı. sonra giyin. süslen gez toz.(alişveriş. aktivite)

1|0
    0|0
  • 20 senedir erken kalkıyorum uyku problemim var zaten uyuyamam

1|0
    0|0
  • ben üniversiteyi de ikinci öğretim okuduğum için yıllarca öğleden sonra uyandım. ama işe başladıktan sonra düzene giriyor hayatım. şimdi en fazla 9 a kadar uyuyabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Akşam erken uyu ve işine odaklan kalkmak zorunda olduğunu bil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...