Galiba tacize uğradım :( ?

daha az önce otobüsteydim çok doluydu önce kalçalarımda daha doğrusu baldırlarımda bir hareketlilik hissettim durusumu duzelttim daha sonra baktim adamin iki elide yukarda sonra tekrar öyle bisey hissettim adamin eli asagidaydi bacagida olabilir tam bilmiyorum bir sicaklik ve hareketlilik vardi kizardim baya utandim bisey diyemedim cok kalabalikti cunku boyle biseyi soyliyemiyorum insanlar tip tip bakiyo simdide cok utaniyorum resmen beni taciz etti boyle biseyde ne yapmam lazim sesimi cikaramiyorum cok utangac biriyim. zaten :( agliycam :(

0|0
8|40

En İyi Erkek Görüşü

• Hissettigin an , ne olursa olsun duruşunu ve yerini değiştireceksin.. eğer ki tepki veremiyorsan .. Ve bir kabarıklık hissediyorsan ki tahminimce tacize uğradığını anlar insan.. rezalet çıkmasın dersen bile , lütfen biraz geri çekilir misiniz diye atacsksin lafı ve yine yerini degistireceksin.. Sessiz kalıp da ya da aynı pozisyonda, elin okuzune istediğini vermeyin. rezalet gerekiyorsa da çıkarın , korkmayın..

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kuzum ya kıyamam sana. Asla böyle durumlarda susma ne olursa olsun gerekiyorsa yapıştır rezil et, hic utanma kimseninde böyle durumlarda yanında olmasın gerek yok! Sen sana yetersin. Utanılacak bisey yok yapan utansın sen değil.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• orda sesini çıkarsa o adam orda linç olurdu, boyle kişileri deşifre edin yaka paça atsınlar ordan

6|3
    0|0
    • Eig seç bunu

• Kimse birbirini umursamiyo artik goren bir adam oldu ama sesini hiç cikarmadi soyleyebilsem soylerim zaten o anlarda anlayamiyorum olayi insanlari bosuma suclamak istemiyorum sonrsa pisman oluyorum

• kimse yapmasa bile şoför durdurur aracı, boyle durumlarda sessiz kalmayın, o adam siz bişe demeden nasıl emin olsun siz daha emin değilsiniz tepki verip vermemekde

• Öyle anlatıyorsunuz ki durumu, araba ile aylak aylak gezeceğime duraklardan bayanları toplayıp gideceği yere götüresim geliyor. Yanlış algılarlar diye yapmıyorum.

Bu kadar mı çok yahu bu otobüs olayları? Sesinizi çıkarın kardeşim, dön adama koparır sana yediririm de seslice. Utanma böyle durumda, helal olsun kıza der millet küçümsemez. O adam denemeyecek herif de arkandan kötü kız muamelesi yapmaz hiç değilse.

1|0
    0|0
    • İnsanlara bunu konduramiyorum otobus cok dolu ondandir diyorum ama bazi insanlar bu iyi niyetimi kullaniyo bagiramiyorum utaniyorum :(

• İttirdim zaten eliyle taciz ediyodu bacagida olabilir asagidan ittirdim ama tekrar yapti sonrada otobusten indi

• Telefonla buraya girip bunları yazabiliyorsun ama ona çözüm bulamiyorsun dimi. Ah canısı ya

1|1
    1|0
    • Az önce dedigim 1 saat once falan okula geldim öyle yaziyorum

• Insanlar tip tip bakiyo, simdide utaniyorum? Ne var bunda illaki o an mi utanmasi gerekiyo daha sonra dusundukce utanamazmi, ustelik utanmasi gereken en son kisi kendisiyken.

• @QueenH beyin kaldırmadı sanırım.

• Deşifre edin öylelerini kızlar

2|0
    0|0
  • Biber gazı al bence, her bayana lazım. Sonuçta taciz etmiş suçlu sayılmazsın. Ama emin olman gerek yapmadan önce.

1|0
    0|0
  • Ya bir gün bana denk gelse benim olduğum ortamda birinin bir kıza taciz ettiğini bir görsem...

1|0
    0|0
  • benim için taciz olduğunda o kişinin kafasına sıkmak gerekir bedeli her ne olursa olsun iki kaşının ortasına sıkarım hiç bir şey umrumda olmaz şereffimle yaşarım uğruna feda olacak bir can benim için önemsiz.

1|0
    0|0
  • ağlama kız deneyim olmuş bir daha yapan olursa tıkadı yapıştır suratının ortasına

1|0
    0|0
  • Direk otobusu durduracaktin polisi arayacaktin neden susuyorsunuz!!! O jerefsise haddini bildirecektin..

1|0
    0|0
    • İnsanlarin bakislarindan karsimdaki kisinin inkar etmesinden haksiz duruma dusmekten korkuyorum ve utaniyorum :(

• İnsanlarin bakislari cok rahatsiz edici boyle biseyde hemen gozlerini dikiyolar üstelik ondan sonea baskalarida yapmaya calisiyo

• Geçmiş olsun sessiz kalma ama. Kendine dikkat et.

• bagıracaktın kufur edecektın benım gıbı bırı de yanında olsaydı o adamı bır guzel dovecektı sinirlerim zıplıyor boyle seyler okuyunca

1|0
    0|0
  • bunu gören bir erkek yokmuydu

1|0
    0|0
  • Ağla da görelim :)

0|0
    4|0
    • seni bizim buralarda bir görseler ya da görsem çok harika bol köpüklü bir KAPİÇİNO ısmarlardım..

• İyi hoş tamam da bunu sabah sabah niye bize yapyon -.-

1|0
    1|0
    • Naptim ki :(

• Ya tam diyorum bugün temiz geziyim yok illa bir yerden bişe çıkmak zorunda mı -.-
      Niye aklıma soktun şimdi sabah sabah -.-

• Ortam bozuk mumkunse ayakta yolculuk etmemeye bakin.

1|0
    0|0
    • Adim. aticak mesafe bile yoktu nasil oturim Ustelik bunu goren bir erkekte hic sesini cikarmadi sadece bakti kndimden tiksiniyorum

• Sen niye kendinden tiksiniyosun senin kabahatin yok ayakta gidersen sirtini cam kenarina daya bidakinde

• Bağırıp çağıraydın döverlerdi orada

1|0
    0|0
  • Kusura bakma ama orda ses çıkarmayıp burada paylaşmanın anlamı yok. Dönüp arkana bir tokat çıkaracaktın, insanlar yerdi o adamı orada..

Geçmiş olsun, bir daha böyle birşey yaşarsan çekinme sakın.

0|0
    0|0
  • Ses cikarmazsan razi gorunursun. Bagirma tepkilerinle belli et. Yer degistirmeyi rica et biriyle. Ne biliyim ne yap et tepkisiz kalma. Hosuna gidiyor sanar

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

aslında dediğiniz gibiyse söylemek gerek
    ama yanlışlıklada sürtünme vb şeyler olabiliyor bunları ayırt etmek şart
    ama sen haklısın ve söylemeliydin

0|0
    0|0
  • hayırlısı aglamaqwe

0|0
    0|0
  • yaw bir git

0|0
    1|0
  • Keske bagirsaydin

0|0
    0|0
  • Hissettigin anda yerini degistireceksin. Otobüs ne kadar dolu olursa olsun yerini biraz da olsa degistirebilirsin bence

0|0
    0|0
    • Yerimi degisyirmeyi cok denedim ama 1 cm bile hareket edemedim

• Ama bu halde istemesende yapisacaksin yanindakiyle. Ellerini bacaklarini omzuna mi koysun

• Tüm ayrıntılar atlanmamış sanırım hoşuna gitmiş

0|0
    3|1
    • Bu kadar düsmeyin lutfen tacize ugramak kimin hosuna gider

• Anlatış şeklinden öyle geldi buradan yardım alacağına polise mürecat et taciz ciddi bir suç oldu bu ülkede bilmiyormusun?

• Ağzına geleni say

0|0
    0|0
  • bu onların ayıbı ya ama sesini çıkarmaktan utanma tepkini koy.

0|0
    0|0
  • piston indi diye bağır

0|0
    0|0
  • Sesinizi çıkarın böyle durumlarda o sapık bu cesaretle gidip baskasinida taciz edecek

0|0
    0|0
  • Sesini avazın çıktığı kadar çıkarmalısın kesinlikle...

0|0
    0|0
  • Kıyamam yaa.. keşke dönüp tepkini gösterseydin canım :/

0|0
    0|0
  • keşke adamı rezil etseydin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 7

• Sesini çıkaramazsan işte sonra gelir böyle oturur "ağlıcam" dersin. Tamam sana elini beline koy çemkir demiyorum, herkes o cesareti gösteremez. Ama en azından adama pis pis bakıp yan durup öffleyip püffleyerek rahatsız olduğunu belli edebilirdin. Şimdi bu adam senin sessizliğinden cesaret aldı, yarın öbür gün senin arkadaşlarına yapacak aynısını, kardeşine yapacak, bana yapacak ona yapacak. Tepkinin dozu önemli değil, yeter ki tepki göster.

2|2
    0|0
    • evet mantıklı katılıyorum

• O dedikleri yaptim ofledim pufledim hareket etmeye calistim ama devam etti

• öyle olduğunda yerini değiştir. veya napıyorsunuz siz diye çıkış illa taciz ediyorsunuz vs demene gerek yok. naptığınızı saniyorsunuz diye çıkışsan da durum anlaşılır. daha sonra da yerini değiştirmeye çalış. doluysa bile kapıya yönel ya da önlere git. geçmiş olsun olan bişey için yapilacak bşey yok şu an malesef.

1|0
    0|0
  • benimde başıma geldi bir kere, üstelik öyle sıkış tıkışta değil di otobüs. bir iki rahatsız olduğumu belirten hareketler yaptım baktım ki anlamıyor dönüp biraz geri gider misinz bir ton yer var otobüste dedim. direk gitti. herkes bana baktı ama umrumda değil.

1|0
    0|0
  • Aynı anda avazın çıktıgı kadar bağır

0|0
    0|0
  • okuzler her yerde

0|0
    0|0
  • Az da olsa zevk aldın mı peki

0|0
    1|0
    • Hayir tabiki ne zevki igrencti

• 12 yaşındayken bile tacize uğrayan birisi olarak, bu tip erkeklerden nefret ediyorum öldüresim geliyor. Yapacağın çok şey vardı. Susman gerekmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...