Yalnızlık sürecinde ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ben lise 3 öğrencisiyim bulunduğum şehire babamın tayini sonucu geldik. Buraya alışamadım hiç bir zaman. Asıl sorun ise sınıfta dışlandım toplam dört kızız diğer üçü daha önceden tanışıyorlarmış ilk başta benimle de araları çok iyiydi dışlanmamıştım ama şu son iki haftadır bana çok mesafeliler ve gerçekten gıcık davranıyolar noldu diye sorduğumda kız yok bir şey diyip gülüyorlar. Aramızda normal ve soğuk konuşmalar geçiyor. Üçü birlikte kantine lavaboya falan gidiyorlar çağırmıyorlar beni geri kahkalarla içeri giriyorlar. Bu durumdan çok rahatsızım hatta bir keresinde okadar sıkıldım ki ağlamaya başladım ve içlerinden birine bu durumu açıklayıp neden böyle yapıyorsunuz dedim ve bana sadece yanlış düşünyosun dedi başka bişey söylemedi. Evet sizce bu süreçte ben onlara nasıl davranmalıyım? Okulda nasıl vakit geçirmeliyim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• öyle arkadaşların olacağına hiç olmasın ya ölcen mi sanki yalnız kalsan boşver çok mu lazımlar sanki :dd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen kendini hedef haline getiriyorsun yani havadan nem kapiyormus gibisin hic onlar yokmus gibi davran her sey yoluna girecek zamanla sene tapacaklar akisina burak...

1|0
    0|0
  • Sigara iç bol bol

1|0
    0|0
  • neden onlara muhtaçmıssın gibi davranıyorsun

0|0
    0|0
    • Aslında çok iyi demişsin onlara muhtaç değilim bunu annemde söylemişti bana sadece yalnız kalınca kötü hissediyorum

• facede takıl ksde takıl mesajlas birileriyle zor degil

• 1 sene sonra lise biter boşver olmasada olur az samimiyet her zaman iyidir ünv gidince daha güzel ortamların olur ;)

0|0
    0|0
  • ya aptalmısın bıtek onlarmı war o okulda daha ne ınsanlarla tanıscaksın hemen nıe ınsanlar bı kısı buldumu yapısıyo bak onune konusmuyosa yol orda de baska arkadas edın en guzelı bı sewgılı yap hıc bı arkadasını aratmaz :)

0|0
    0|0
    • O var zaten o da olmasa çok kötü hissederdim

• bence hıc kafaya takılcak bısı deyıl herkezle meraba merabalım war kımseyle samamı olmam sende öyle ol.

• salla ya sık dişini seneye lise bitince herkes yoluna gidecek nasılsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...