Ks yi israil ele geçirse yahudiler yönetse diyelim ki tepkiniz ne olur?

Farz edelim ki böyle oldu sitenin ismi falanda israile özgün oldu ne tepki verirdiniz saygı çerçevesinde yorum yapalım :)

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Terk ederim burayı onlara para mı kazandıracağım

0|0
    0|0
    • Yediğin içtiğin hatda elindeki teknolojiyi kullanarak para kazandırmıyormusun zaten unutma her dünya markası israil markasıdır ve dikkat edersen her birinin logosunun üzerinde israile özgün gizli mesaj var illüminati diye bir şey var ya 😂 Teknolojiyi icat edip sizin gibilerin eline verdik böyle siteleri açtık ki milletden eğitimden ve dinden uzaklaşsın biraz o tarafda oynayın ayağımızın altına dolaşmayın diye yaptık bunlar hepsi planlanmış şeyler farketmiyormusun israili beğenmeyip israil markasını kulllanan birini ilk defa görüyorum 😀

• Sanki sen yapmış gibi ballandıra ballandıra anlatmışsın. Bizde sizin platformunuzda size olan nefretimizi dile getiriyoruz öyleyse

En İyi Erkek Görüşü

• şu an ki hali bile karma karışık dostum ona bakarsak dini kuvvetli olanlar bir tarafta sol düşünenler bir tarafta ülkücüler bir tarafta ateistler bir tarafta bu sitenin karışması için israilin bulaşmasına gerek yok suriyeliler bile var bence bu sitede o kadar kalitesizliğin dibine vuruluyor ki zamanla nasılım soruları çok değişik olurdu sadece pek bir şey değişmedi yıllardır israil manalılarını yiğip içirez hatta ilaç niyetine kullanırız makinede birde onlara söveriz atarız siz böylesiniz şöylesiniz diye aslına bakarsan hem destek olup malları satın alan bizlerken sövmek mantıksız oluyor saçma oluyor :)

Sitenin adını değişitirseler olur valla bana uyar gidip arap birinin ele geçirmesinden iyidir :D :D

0|0
    0|0
    • şöyle açıklama yapayım gelip görüş altında sövecek olanlar olucak sitenin kurucuları nereli kim doğru düzgün bir haber yaşarken açıkçası israil ele geçirse anlayabilecek miyiz isim isim tanımadığımız kişiler sonuçta nu site bunu da eklemek istedim

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir şey değişmezdi. Günümüzde kullanılan HER şey yahudiden çıkma zaten. Bana "hesabı kapatırdım" falan diyenler çok komik geliyor.

0|0
    0|0
    • Helal sana bir tek sen anladın bunları :)

• siteden ayrılırdım. nasıl ki sitenin ingilizce olanında ingilizce bilmemize raģmen takılmıyoruz, öyle bir durumda da burada takılmazdık. sen israil sempatizanı olabilirsin ama biz değiliz kuaura bakma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ks'yi terk ederdim ibrânileri hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Tepkim olmaz, kullanmam.

0|0
    0|0
  • Pek sorun olucağını sanmıyorum, 10 gün içerisinde sitenin %70i türkçe sorularla dolu olur , %30 la sürekli soru ayırt etmekten sıkılan israilliler tepki verirdi,
    Yahudilerde ip engelleyici ile yasaklardı,
    Sonra böyle bir hamle yaptıkları için Ayyıldız tim hacker grubu siteyi hacklerdi.
    Mehter marşı koyardı ve derdiki "Türkiyeye yaptığınız vs. vs."
    Sonra yahudiler siteyi tekrar türklere satardı.
    Ve yine eski haline dönerdi :D

0|0
    0|0
  • Savaş açar ksyi yeniden alırdım

0|0
    0|0
    • Hangi güçden bahsediyorsun ne savaşı daha küçücük kürtlerle baş edemiyorsunuz dünyaya hüküm eden israilemi savaş açacaskın haha çok komik😂 Türkiyenin gücü
      Nerde israilin gücü nerde savaş açan çoktan açardı sessiz kalmazdı o yüzden israille savaşmak sizin neyineze kuzum hadi git hayallerinle yaşa yoksa filistinin haline düşersiniz 😂✌️

• Hangi güçten bahsediyorsun diyor pkk kürtlerdenmi oluşuyor dıbına koduğum. Tüm dünya toplanmış pkk işid altında tükrke saldırıyor. Lan söylesene bana hangi gerekçeyle filistindeki mazlumları katlediyonuz elinize ne geçiyor mazlumu katledince he?

• Hesabı iptal ederdim

0|0
    0|0
  • Az ötede yaşa lan. Oradaki insanların halini hiç bilmiyor dingil herif gelmiş burada alay konusu yapıyor saygıdan bahsediyor.

0|0
    0|0
    • Namaz yok kuran yok oruç müslümanız deyip geçiniyorsunuz hz muhammed ümmetine layıkmısınız hayır kendinizi melek sanıyorsunuz işiniz gücünüz başkasına çamur atmak sen dön önce bir kendi ırkına kendi ülkene bak yıllarca irana bile çamur atdınız yok şöyle yok böyle ama sizin ülkede çağdaşlık avurpa diye diye bozuldunuz az kalsın sokakta bile gençleriniz zina yapıyor islam diye bir şey yok sizde ne demişler birine çamur atmadan önce bir kendi haline bak ne hallere geldiniz defol

• Bir dakika beni atatürkçü çağdaş laik kendini türk sanan islam düşmanlarıyla karıştırdın heralde. düşüncesiz herif 90 yıl önce ata dedikleri herifin torunlarımı sanıyorsun sen bizi ülkenin % 30 unu sizin gibiler ele geçirmiş durumda. Namaz yok kuran yok diyor nerden biliyorsun ya yüzlerce binlerce insan tanıdım memleketimden ülkemden. Bikaç tane insana fikir yobazına hala hayatta olan bizans torunlarına bakarak tüm ülkenin halinimi anlayacaksın. İrana bile çamur attınız diyor rusyaya esede yardım edip mazlum kanı akıtan ülkeye. Sahabelere söven ülkeye bir de gelmiş Hz Muhammedin ümmetine layıklığından bahsediyor.(engeli basmış hemen erkek gibi tartışacak cesareti yok)

• Som derece İsrail ırk cisiyim uyeligimi kapatırim

0|0
    0|0
  • Sabah akşam anana küfür ederdim solo halinde

0|0
    0|0
    • Aaa sen olmamışsın ananı getir yenisin yapayım kardeşim

• büyük ihtimal daha iyi yönetilen ve hızlı bir site olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...