Bu zamana kadar hata yapmışız sanırım?

girlsaskguys sitesine üye oldum. Ben şu abazalık durumu bizim türk erkeklerine özel sanıyordum. Açın bir pempe hesap gelen mesajlarını görün gerçekten artık herkes mi yoklukta diyor insan ve bıkıyor. şu ana kadar abartısız en az 400 cinsel içerikli mesaj gelmiştir. Bazılarında direk aletini yollayan embesillerde mevcut. Neyse ingilizce versiyonda aynıymış. Üye oldum dakikasında gelen mesaj '' . its how a girl SHOULD be Fucked '' bu sadece bir kısmı. İşte o an dedim ki biz türk erkeklerini fazla abartmışız. Mesele karakter meselesiymiş. Kusura bakmayın beyler.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle karakter meselesi. Bunun bizle de alakası yok bizden de çıkıyor öyleleri. Ne zamandır sitede insanlarla iletişim içindeyim daha 1 kıza bir terbiyesizlik yapmamışımdır. Sırf karşı cins diye sırf sanal ortam diye kendi kişiliğimizden taviz verecek değiliz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• O siteden sana yazanların en az yarısı İngilizce bilen Türklerdir.

1|0
    0|0
  • Bunun Türk ya da başka devletten olmayla alakası yok, beyni böyle olan her insan sapkın mesajlar atar.
    http://i.hizliresim.com/7Mqrz5.gif

1|0
    0|0
  • bunun ırkla alakası yok ki, sapık her yerde sapıktır

1|0
    0|0
  • Hepsi aynı zaten yeni mi anladın güzelim :)

0|0
    1|0
  • Bizimkiler garilar için ingilizce ögrenmis kosun la habere bakin :)

1|0
    0|0
  • Karakter meselesi

1|0
    0|0
  • Bir insan bozuksa maya , ne ar tanır nede haya. Bunun ırkı dini olmaz. : )

1|0
    0|0
  • Anlatmaya calistigim tam olarak bu. Kriterler degisnedigi surece onyargilarda degismiycek. Sanal ortamin verdigi rahatlik insanlarin icindeki canavari ortaya cikarmasi icin bahane degil. Sayginliginiz kalici olsu

1|0
    0|0
  • aferın adam olun

0|0
    1|0
  • Yabancılar daha çok abazadır. Yurt dışını görmeyen insanlar burada ahkam keser.

0|0
    0|0
  • Sevişelim mi :D :D

0|0
    1|1
  • sadece beyler mi acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizimkiler sanıyor ki "gelişmiş" ülkelerde taciz , tecavüz yok. Biz müslümanız ya bütün kötülük bizde. Aslında durum hiçte öyle değil. Abazanın ırkı yoktur efenim.

1|0
    0|0
  • :D :D soyları batasıca hepsi aynı diye boşuna mı diyoz :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...