Söylenenler, yaşananlar?

hayatımdaki herkesin problemiyle ilgilenirim çok güzel akıl veririm ama gel gelelim kendi hayatımda birsürü hata yapıyorum söz dinlemiyorum, size de oluyo mu aptalca durum

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki çünkü kendimiz yaşarken heyecan oluyor adrenalin artiyor ve sakin kalamiyoruz olaylar sicakken aceleci ve hatali davraniyoruz cevremizdekiler bizi uyarsa bile

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef
    Bilde yapma kuralına uyuyoruz.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Canım yaaa sende bizdensin hadi sıraya geç :)

1|0
    0|0
  • Ahhh ahhh olmaz mı?
    Ben de kendimi yalnız sanıyordum.
    Demek sen de öyle durumdasın.
    Nasıl kurtulabiliriz o durumdan?

0|0
    0|0
    • içsesimizi dışa mı vursak, çünkü dısımdan hayır yapma senin açından zararlı diye konuşunca mantığıma yatıyo ve vazgeçiyorum

• Terzi kendi söküğünü dikemiyo işte

0|0
    0|0
  • Terzi kendi sokugunu dikemezmis. bu durum niye oluyo biliyormusun baskasina ogut vermek kolaydir ama dogru olan seyi kendin yapmak nefse agir gelir. ogut verirken karsinin icindeki nefsi bilemezsin ama kendine gelince is degisir cunki yasarsin

0|0
    0|0
  • Darbe yedikçe vaz geciceksindir Milete üzülmekte

0|0
    0|0
  • Millete çalışıyo bendeki akıl
    Kendime gelince oluyo takıl
    Tamam saçmaydı ama evet takılıyo kendimde

0|0
    0|0
  • bende biraz öyleyim, millete akıl ver ama kendime gelince çıkmaz sokak

0|0
    0|0
    • sıkıntı ya valla, psikolog olcak kızım da terzi sökük misalı be

• haha :D bana da öyle diyorlar aslında :D ama neyse ki çok problemim olmuyor :D

• Gel bana danis sende niye boyle sikinti yaptin ki 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hata insanlara mahsus bir durumdur oluyor elbette bazen hata yaparak doğruları öğreniriz. Fakat cok cok fazla hata yapıyorsun ego yönetiminde sorun olabilir psikolojik destek alabilirsin eğer bu seni zora sokuyor, hayatını cok kötü etkiliyorsa.

0|0
    0|0
    • çok hata yapmıyorum çoğu şeyde mantığımın gösterdiği yolu biliyorum ama yanlış yapmak daha cok zevk vercekmişcesine yanlış yapıyorum

• Hepimiz bazen doğrusunu bildiğimiz hataları yapariz.. Bu konuda cok hassas insanların bile yaptıkları hatalar oluyor. Sana veya cevrene zarar vermiyorsa dert edilecek birşey oldugunu sanmıyorum

• Hayatımı çok güzel kullanıyorum o beni asla kullanamaz aptalca davranmaktan vaz geçmeli herkes..

0|0
    0|0
Yükleniyor...