Rus kızı kuş kadar lokmayla doyarken türk kızı neden ikinci adana durumu istiyor?

Rus kızı kuş kadar lokmayla doyarken türk kızı neden ikinci adana durumu istiyor? Sonrada kokuyorlar göbek saliyorlar.

0|0
313

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ruslarda adana durum olsa onlar 3. Söylerdi..

0|0
    0|4
  • Onlar başka şeyler yiyordur

0|2
    0|2
    • Rus kadınları dünyanın en namuslusu kadınlarındandır. Annem Rus onların tarafında hiç öyle şeyler duymadım. Ön yarginizdan tiksiniyorum.

• o baska seyleri yiyen birtek rus kadinlari mi? kendinizi övmekten vazgeçin artik. agzimi actirmayin

• Valla soyunuzu inkar edemeyeceğinize göre bize istediğinizi diyin

Erkekler Ne Diyor 12

• Kız arkadaşım Rus. Valla benden çok yer. Boyu da benim kadar var nerdeyse. Ama kız kilo almıyor. Olay bacak boyunda bitiyor. Bacak boyun uzun ise kilo alsan da kötü durmaz. Ben 1.86yım o 1.80 civarında ama bacakları benimkilerden uzun. Ben dikkat etmek zorundayım.

0|1
    0|0
    • Rus kızı yesin paramın tümünü harcarım ama sakallı türk kızına tek kuruş harcanmaz

• sence de bu sorunun cevabı açık değil mi? bizim mutfağımız bayağı iştah açıcı bizim kızlarımızı aşağılamaktan vazgeçin :D

0|0
    0|1
    • Türkiye gelen rus kızları neden kuş kadar yiyor?

• Aynen kötüleyin haklısını. Ben savunduğuma pişmanım kendi tiplerine bakmadan bizim erkeklere çirkin diyorlar. Ama ruslar peşimizden koşar.

0|2
    0|0
    • Hepsi leş birde ruslar dan güzel olduklarını sanıyorlar

• Genelleme yapmayalım ve Türkleri ancak ülkemizle sınırlı tutmayalım. Kafkas Türk kızları güzellerdir. Ben namusa önem verdiğim için rusla evlenemem ve annemde izin vermez. Kafkasyaya gidecem evlenme kararı verdiğimde.

• kardeş nedeni çok acik, daha fazlasini ister Türk kadini. kizlar maymun gibidir ahbap, bir dali tutmadan , o tutundugu dali birakmaz

0|1
    0|0
  • Görmemiş olduğundan olabilir mi

0|3
    0|0
    • bir kezoların hepsi aç baba evinde ağızları kokuyor evet görmemişler

• Babanın evinde de mi Adana kebapla büyüdün diye sormak lazım

• Türk kizlari kilolu knk o yuzden..

0|2
    0|0
  • Bak bu tespit cidden doğru.
    Rus kız arkadaşıma dürüm ısmarlıyorum, yarısını yine ben yiyorum.
    Çok ekonomikler.

0|1
    0|0
  • çünkü bir savaş çıksa türk gızı rus gızlarının feriştahını mikecek güce sahip.

atalarımız bunu çok güzel kanıtlamıştı panpa.

0|0
    0|3
  • Çünkü rus kızı erkeğinin parasını harcamak istemez para için sevmez ama Türk kızı parasını yiyim terketediyim diye düşünür

0|1
    0|0
  • Terbiyesizlik yapmışsın bilmem farkındamısın

0|0
    0|3
    • Sakalılar size talip çıktı

• Aynen her başlıkta yaranmak isteyen bir meriç gelir. Ayık olun gençler. Rus kadınları burada fuhusa zorlananlar gibi değildir. Kirsalda oblastta yetişmiş olanlarının çoğu aza tamah edebilen kültürlü insanlar, Sovyetlerden kalma bir kültür de denebilir. İngilizce biliyorsanız, eğitim tahsil de varsa buradaki mankenlerden güzel, tripsiz ve zeki kızları tavlayabilirsiniz.

• @Siskasisko @soran
      Terbiyesizlik yapmayın tekrar yazıyorum ananız bacınız damı yok rus mu yoksa onlar siz nesiniz peki ayrıca kime yaranacam ya ben böyle yazarak

• Yeter be. Valla yeter.

0|0
    0|1
  • Rus ağzının tadını bilmezden ondan

0|0
    0|3
Yükleniyor...