En Sevdiğiniz Whatsapp Durumları?

En Sevdiğiniz Whatsapp Durumları?

Whatsapp durumları da uygulama çıktıktan sonra hayatımızda artık bir yer edinmeye başladı. Mesela benim gibi sürekli aynı durumu kullanmaktan sıkılıp artık daha cafcaflı yani diğer adıyla şekilli bir durumunuz olsun isteyebilirsiniz :D Aslında şaka bir yana bu durum ruh halimize göre de değişmekte bazen kapak sözler, bazen neşeli durumlar bazen de anlamlı ya da etkileyici whatsapp durumları arayışı içerisinde kalıyoruz ya da düşünüyoruz ya da bunu önceden yapan güzel sözler sitesi sahibi arkadaşların sitesinden alıyoruz aşağıda severek takip ettiğim bir sitenin adresini vereceğim umarım işinize yarar; Bu başlık altında birbirimizin durumunu çalalım :D bakalım hangimizin ki daha güzelmiş ben başlıyorum; - Telaşımı hoş gör sen benim ıslandığım ilk yağmursun... <3 - Kimi yaralar kapanır “İzi” kalır, kimi yaralar kapanır “Sızı” kalır. - Çok gördük gemileri yakıp gidenleri, hepsi yüzerek geri döndüler. - O kadar çok sevdim ki seni, kime anlattıysam yerinde olmak istedi.. - Ve aşk, herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı. - Kaybettiklerim arasından en çok kendimi özlüyorum. Kaynak: http://www.whatsappdurumlarii.com Evet sizin durumunuz/sözünüz nedir?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Eskiden Msn'imiz vardi ondaki gibi dinledigin muzik, durum yazisinda ciksa iste sen o zaman gor atarli giderli durumlari :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...