Erkek kardeşimin beni dövdüğü günü unutamıyorum ne yapabilirim?

Aklıma geliyor unutamıyorum çok üzülüyorum nasıl unutabilirim hatrlayınca başım o günkü gibi ağrıyor 😞 bnden 2 yaşnküçüktü çok saçma bir sebebten kavga etmiştik başımı yere vurmuştu bir gün hastanede yatmıştım😞

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimden 2 yaş büyük bir ablam var. Çok kavga etmişizdir ama vurma evet maalesef bir kaç kere ciddi bir şekilde vurmuşluğum var haketmişmiydi evet. çok zorlamışmıydı evet. sinirden gözüm dönmüşmüydü evet ama o anlar aklıma geldikçe kendimden utanırım içim içimi yer.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende abimden tokat yemiştim bir kere 1 aylık yolculuğa çıkacağım günün akşamıydı. Sabahında da yumruk atıp kaçtım. Kapıları açmıştım, taksi aşağıda bekliyordu, ayakkabılarımı giymiştim.. Yoksa yemezdi... Ama çok güzel bir duygu ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Unut gitsin bu neyin derdi :)

0|0
    0|0
  • allah belasını versin onun

0|0
    0|0
    • Askerde lütfen sözünü geri al üzülürüm

• Ona bela okumaya senin hakkın yok ama 😞

• sen böyle bir soru okursan vardır. kadına kalkan her el kırılmalıdır. suçu olsun olmasın farketmez.

• Kardeşin o sesin bence aranız o günden beri soğuk sev kardeşini daha çok zaman ayır gez dolaş ona yaptığının yanlış olduğunu ve o zamandan beri kırıldığını söyle.

0|0
    0|0
    • Bunları yapamam o yapıda bir insan değilim

• İnan bu sana çok iyi gelicek kesinlikle denemelisin ama gerçekten yap ilerisi için

• Öyle de sert biriyim elimde değil teşekkür ederim

• Hahaha olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Adam tut sende onu dovdur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu affetme. Mutlaka başına bişey gelicektir. Karma felsefesine göre.

0|0
    0|0
Yükleniyor...