Yabancı ülkelerin erkekleri kendi ülkesindeki kızlara karşı nazikken türk erkekleri neden değil?

Yabancı erkekler kendi ırkından kızlara karşı daha nazikler ve diğer ırkın kızlarıyla kendi ırklarının kızlarını karşılaştırmıyor. Ancak Türk erkekleri kendi kızlarına agza alınmayacak terbiyesiz küfürler ediyorlar. Bizim erkeklerimiz neden böyle?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• O erkekler Turk degil Turkiyede yasayan her insani Turk olarak adlandirmakta bir bizim kizlarin isi..
    Turkun toresidir kendi kadini. Toreye biat edilir saygisizlik yapilmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• almanyada yaşayan akrabam var anlatır yok almanlar şöyle böyle diye bizde kurallara uyarız vs diye burada arabada sigara içip camdan atanı eleştirir adam kül atıyor sonuçta büyük birşey değil bu eleştiren adam ise direksiyonda muz yer kabugunu camdan atar sonra birşey dediğinde almanyada yapsam ehliyetime ömürlük el koyarlardı der ama burada her haltı yer kısaca içindeki öküzü burada çıkartıyorlar ortaya

1|0
    0|0
  • Kültürel fark

1|0
    0|0
  • egitim olmayan yerde bir b*k olmaz

1|0
    0|0
  • Yadiginiz kufurlerin sorumlusu turk erkekleri degil. kendinizi ve muhatap oldugunuz insanlari gozden gecirin

0|0
    2|0
  • Küfür eden kimse hata ediyor ama bence bunun sebebini kadınlar, kendilerinde aramalı öncelikle.

0|0
    2|0
  • Çünkü kızları hakkediyor 😉

0|0
    2|0
  • onlar kız çnkü peki ya siz kezbansınız la daha ne olsun ahahahahha =)

0|0
    2|0
    • Peki annen türk değil mi? Yoksa senin annende mi rus :)

• o babamın meselesi kezbanım =) seni alakadar etmez ama zoruna gittiyse bilmem :P

• İnternetten nasıl taciz ettiklerini nasıl sözlü taciz yaptıklarını görebilirsin veya tanıdığın varsa dışardan sorabilirsin. 2-3 ufak video ile görebilirsin. Bence daha berbatlar.

0|0
    1|0
  • Kaç tane ecnebi erkek tanıdın?

0|0
    0|0
    • Of konu o değil

• ister inan ister inanma ama konu bu. hiç bilmediğin bir konu hakkında fikrin var nedense. genelleme yapmışsın ama daha elle tutulur bir örnekleme bile yapmamışsın. iki olguyu karşılaştırırken elinde yeterince veri olmalı. yoksa işkembe-i kübradan sallamaktan öte gitmez bu seninki.

• biraz damarına bas istedigini yapma bak bakalim nasıllar

0|0
    0|0
  • Ülke olarak ayrım yapmayalım öküz her yerde var. Ama keşke herkes birbirine nazik ve kibar olabilse

0|0
    0|0
  • hangi ulkenin erkekleri nazik pardon? italya fransa falan diyecekseniz cok buyuk hata edersiniz.

0|0
    0|0
    • Nazikten kasıt kendi kadınlarına hakaret etmiyorlar sizin gibi " bizim kızlar insan mı hepsi çok kötü ama rus hatunları var ya.." gibi boş cümleler kurmuyorlar

• butun avrupayi gezmis ve yurtdisinda ikamet eden biri olarak yanlis dusundugunuzu kesinlikle soyleyebilirim. bizim erkeklerden goreceginiz ilgi ve alakayi baska bir irktan goreceginizi pek dusunmuyorum. rus kadinlari erkeklerine cok sadiktir. yeterki sevsin onun icin yapamayacagi hicbirsey yoktur. ama ne yazik ki rus erkekleri de alkol almaktan ve ilgi gostermedigi icin turkiye'ye geldiklerinde soke oluyorlar. bu fikrinizi degistirmeniz icin kisa bir avrupa seyehatine cikmanizi oneririm.

• Her erkek öyle terbiyesizce küfür etmiyor. Ayrıca Yabancı ülkelerin erkekleri Kurtuluş Savaşı'na gitmemiş cici kız şimdi diyceksin sen mi gittin hadi ordan tırşik doğru gitmedim ama biliyorum dedem ordaydı

1|0
    0|0
    • Mesele o değil yabancı erkekler umrumda değiller onlar kendi kadınlarına iyi davranıyorlar bende bunu türk erkeklerinde bekliyorum sadece

• Doğru adama gidememişsindir haa

• Yoo sen yabancı erkek görmemişsin. Dünyada gitmediğim ülke yok. Bir çoğu köpek gibi it gibi davranıyor. Siz Türk erkeğine kurban olun.

1|0
    1|0
    • O kadar küfredin hayvan gibi davranın sonra kurban olun diyorsunuz siz ilk önce insana yakışır davranın bize yeter

• Siz deme genelleme. Bugüne kadar küfür etmedim.

• Peki kusura bakma ozman benim lafım zaten küfür edenlere :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla bilmiyorm

1|0
    0|0
  • Huylu huyundan vazgeçmez napalım

1|0
    0|0
    • Haklısın. Orta Asyadaykende bunlar çinli kadınların peşinden koşuyordu :/ nankörler

• Cinli kadinlarin mi pesinden kostuk :))) @soran cehaletinde sinir yok. Cinlilerin politikasiydi adamlar koynumuza soktu ki biz bunu evlenerek yaptik. Bahsrttigin yabanci erkekler gibi cakip gecmedik
      Tarih okumani onerirriim

• @PsyChoSiS zorla sokmadılar ya koynunuza

• Sonunda yine bize kalıyorlar eeeeh kim takar onların dediklerini 😄😄

1|0
    0|0
Yükleniyor...