Annem kardeşimi daha çok seviyor. Ben napmalıyım?

Ben 21 yaşında bir kızım üniversiteyi şehir dışında okudum uzatmadan bitirip geldim memleketime her zaman içime kapanık utangaç biriydim annemi okadar çok severimki en iyi arkadaşım o benim onsuz hiç bir yere gitmem aileme karşı sessiz sakin saygılı biriyim erkek kardeşim benden 3yaş küçük bu sene üniversite sınavına giricek bu yüzden annem ona hiç laf söyletmiyor hiç ders bile çalışmıyo mesela şaka yapıyorum sen kaldırım mühendisi bile olamazsın diye (ki olamaz) annem hemen kavga ediyo benimle kardeşim sürekli yalan söylüyo ben hep yakalıyorum bunları arkadaşlarımla çalışcaz diyip yatıya kaldı ama daha sonra telefonunda fotoğraflarını gördüm içki sigara falan içmişler sürekli iddaa oynuyo bunları anneme anlatınca duymazdan geliyo ona sürekli oğluum diyo yani bir duysanız banada hiç bişey yapmadığım halde pis kız manyak he falan diyo öyle içime atıyorum ki sonra kardeşime çok para veriyolar vermeyin okadar diyorum dinlemiyolar sürekli evde oturmaktan canım sıkılıyo anne ben kitap alıyım okurm zaman geçer diyorum evdeki kitapları bir daha oku ben öyle yapardım diyo kardeşim daha önce bana saldırdı boğmaya kalktı ama yine ben suçlu oldum sürekli bana seni başkasının çocuğuyla karıştırdık benim oğlum olcaktı falan diyo dışarı çıkacağımızda biraz makyaj yapıyorum sil onları hekes sana bakcak diyo sanki beni biri beğenir diye korkuyo sonrada seni ilk isteyene vericm diyo benim fiziğim düzgün 36beden bir kızım mesela misafirliğe gidiceğimizde anne etek falan giyiyimmi diyorum (benim bir kuzenim var kilolu çok zenginler herşeyi var ama beni çekemez pek sürekli aşağılar) kuzenine inat giyicen demi diyo bugün yine kardeşim gece yarısı dışarıya çıktı arkadaşlarım bekliyo deyip ama arkadaşları evlerindeymiş sonra eve geldi eli kanamış noldu falan dedim elini tutcaktım ki çek o elini kırarım dedi ama annem yine beni suçlu buldu kardeşini kıskanıyosun sen diyo sürekli baya uzun oldu kusura bakmayın ama baya rahatladım içimi dökünce EVET ARKADAŞLAR ŞİMDİ BEN NE YAPMALIYIM BU AİLEYLE

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• içine kapanma, biraz aş kendini. üniversite bitirmişsin. iş bul çalış ve hatta mümkünse ailenden ayrıl başka şehire git.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama işte olmuyo yani bide öyle çok seviyorum ailemi ama artık mesafemi koyucam olmuyo böyle ayrıca teşekkürler okuduğun ve yorum yaptığın için

• Ailenin yine sev ama kendini de ezdirme.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu şekilde düşünme tamam ailen hata yapabilir veya seni düşünmüyo gibi daha az değer veriyor gibi bir izlenim olabilir fakat onlar senden daha iyi bilirler kardeşinin veya herhangi bir aile ferdinin hatalarını bunu senin söylemen yanlış yardımcı olabilirsin tsbiki bu en doğal hakkın amabiraz umursamaz olursan eminim daha iyi sonuç alıcaksın bende bir ara çok sıkılmıştım biraz uzaklastım askerlik felan derken bende onların dwğerini iyi anladım onlarda benim ama emin ol kötülemek veya eleştirmek onların sendeki veya senin onlardakibdeğerini etkilemez kendin ol boşver biraz kendi halince takıl tabi bunları ilk önce annen ve babanla konuş teşekkürler.

1|0
    0|0
    • Ben teşekkür ederim yorumun için bişeyleri daha farklı görmemi sağladı zaten benim sinirim saman alevi gibidir hemen söner o anlık kafama taktığım şeylerdi çoğu şu an daha iyiyim :)

• Birşeyleri aksettirebildiysem ne mutlu bana 😊

• ne kadar uzun :(

0|0
    0|0
  • Yapılacak birsey yok evlenip gideceksin

0|0
    0|0
    • Sende yazdıklarım için dedin tabi ama emin ol görücü usulüyle evlencek son kişiyim gerekirse hiç evlenmem daha iyi ne öyle pazardan elma alır gibi anneler geliyo bakıyo falann

• Evlen

0|0
    0|0
  • Boşver bir gün anlar değerini senin sen evlen kurtul kariyer sahibi ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir yere takılı kaldım annen erkek çocuğunu daha mı çok seviyor

0|0
    0|0
    • Bunu anlamıycak ne var komikmisin şimdi sen? yürü git

• Salak mısın sen insan gibi sonuna kadar okudum bir soru sordum senin gibilere fayda olmaz

Yükleniyor...