Kendini beğenmişlik bir bizim güzellerde mi var, yoksa diğer ırkların, kızlarıda böylemi?

Bizim ülkede güzeller ender bulunur ve genellikle yüksek egoludur. Paran varsa, evlenir. Acaba bu durum, ancak Türkiye için mi geçerli, yoksa dünya içinmi geçerli? Şayet, Rus ve Azeri Türklerinin güzel olanlarından kendini beğenene rastlamadım. Peki ya siz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• inan bu sadece kendini güzel zanneden bizim kızlarda var!!!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zenciler habire karılara sövüyor onlarda oynuyor hacı onlarda da bizdekinin tersi heralde :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizim ulkenin kizlarindaki egoyu hic bir yerde gormedim. Cok insan tanidim cok gezdim. Kesin bir sekilde biz olarak soyluyorum neyin egosu ben de hala anlayamadim. beyin sadece makyaj bakim gezmek alisveris uzerine planlanmis. Ama ulkemizde cok mutevazi cok iyi kizlar da var. haklarini yiyemem ama rusyada almanya da bakiyorum. cok guzel kizlar var. bir iltifat alinca yuzleri kizariyor. bizde de inanilmaz havalanmalar anlayamadim. Ama parasal olarak dersen o dunyanin her yerinde var. oyle inlar icin irk ayrimi yapamicam

0|1
    0|0
    • Havalı olmayan iyi kalpli güzel ancak bir kere gördüm o da bana bakmazmış araştırmalarıma göre bende pes ettim. Mesleğe başlayana kadar uğraşmam bu işlerle.

• Hyr değil

0|1
    0|0
  • Genelleme olmus bence her yerde vardir mutlaka Turk erkekleri Turk kizlarina takmis durumda

0|0
    0|1
    • Genel olarak demedim. Genellikle dedim yani istisnalar olabilir anlamına geliyor.

• kendini beğenmişlik güzel kişilerde de var güzel olmayan kişilerdede var , şımartılmış kişilerdede , genel anlamda Türk rus alman ülke ayrımı yapmaksızın herkesde değil ama genelde bütün dünyadaki kızlarda var olan bir şey bence.

0|0
    0|0
    • Hmm ben görmedim bir kendi ülkemde gördüm. Bu yüzden sallamak istemeyerek, sormayı yeğledim.

• güzel olmayıpta kendini beğenmiş bir çok insanlar gördüm , bir kız zaten güzel veya tatlıysa erkekler tarafından ilgi görmüşse eğer bazıların da kendini beğenmişlik fazla ortaya çıkıyor bu dünya genelinde böyle.

• İnsana göre degişir bu durum ırk ayrımı yapma

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sadece bizim ülkemizde var

0|1
    0|0
Yükleniyor...