Atatürkü Sevenler Neden cehapeye Oy Veriyorsunuz? Detay Kismina Bakin. Anketli?

Chpnin ATAyla Alakasi Yok.
Secimlerde Tunceli Yerine dersim Der Bu chp
29 ekimde k. rtce müzik dinletir bu chp
Adanadaki genclik kollarinin hepsi arap alevisi ve bazilarida bir cogu gominist dhkpcli
Chpli biri sinirimizda ypg olsun dedi
Kemal hendek kazan itlere arkadaslar dedi
Halk Tvdeki chpliler iktidarda olsa kurtun varasini utanmadan ana dilde egitim yapacaklarini belirtiyolar
Askerlsrimizi hapse atan fethullahcilarla kol kola oldular secimlerde
Chp Uludere Hatirasina Robiski katliami der
Cok chpli olum dedim ama kendimi atini sken kovboy gibi hissedince ozumu dondum. Koyu Asiri Türk Milliyetcisiyim. Ve 4 oyumun 3 unu Akpye attim iyikide attim. Bide Akp laik parti. Bakinbakalim a haberdeki cumartesi aksamindaki yaz boz programina :) :)

Güncellemeler:
Yuz karasi Ychp. Birazcikta Vatani seven biri nolur cumartesi akşam saat 10 da baslayan a haberdeki yaz boz programina baksin. Gercekler orda. Bende bozkurt isareti yapan biriyim. Vede Akpliyim. ;)

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Dinimizi seviyorum inanıyorum bu yüzden akp ye vermek zorunda değilim
    Atatürk'den Allah razı olsun şu an evimde rahat oturabiliyorsam onun sayesinde. Atatürku seviyorum CHP ye vermek zorunda değilim
    cCc ✌

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürkü seven bu devirde MHP ye oy verir. Chp Atatürkün bıraktığı gibi kalsaydı ona oy verirdik

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yoo CHP'ye günahımı vermem Atatürk aşığıyım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• AKP nin de dinle alakasi yok dinle insanları uyuttugunu tek dertlerinin ceplerini doldurmak oldugunu, Açılım diye diye gitti Diyarbakirda miting yaptı Warni Warniyi ne zaman unuttun?
    Güneydoğuda seçimlerde kürtçe afiş le oy istedi ne zaman unuttun?
    Akpye oy verip Işid i savunanları tırlar dolusu Silah gönderdiklerini ne zaman unuttun?
    Şehide kelle diyenleri ne zaman unuttun?
    Ana dilde eğitimin adımlarını açılım adı altinda AKP nin yaptığını ne zaman unuttun?
    Siz ne istediniz de vermedik dediginiz fetocularla kolkola girip zamanında ağlaşan AKP lileri ne zaman unuttun? Bekleme yapma kapağını da al gazın kaçmasın

0|0
    0|1
    • Ahmaksin yazik sanaaa.

• Söylediklerim içine kaçtı sanırım cevap versene bunlara? Ancak içi boş laf edersiniz bir gram beyniniz yok sizin

• Boş insanların bulunduğu partiyle isim olmaz ben TAYYİPCİYİM elhamdulillah

0|1
    3|1
    • RTE inşallah Başkan Olur.

• Inan bak buna. Atatürk Akpyi desteklerdi. Atatürk olmasa biz olmazdikki. Söyle dusun bak. Bazi yobazlar derkiii Bunlar Allah karsi cikiyor olmazmisiz derler. Dogru Ata olmasa olurduk yine. Ama adimiz jo david babamizda belli olmaz dinimiz hristiyanlik olur gunluk 1 $ köle gibi çalışirdik ;)

• Bazı yerlerin dgru katılıyorum ama iyiki Başımızdan Erdoğan vr çok sabsliyiz

Yükleniyor...