Ev arkadasiniza restiniz?

Ev arkadaslarimla anlasmazlik cikti. yaptigi hareketler yuzunden de sevgilim ona bagirdi hakaret etti. Hakli bir suru sebebimiz var. diger ev arkadasimda benm gibi dusunuyordu fakat son anda satti ve yorum yapmadi uzak durdu. Kavgalarini sevgilimle ikisi yaptilar. oteki kiz karismadi. Ben odadan cikmadim hakli oldugmz bir konuydu. sizce nasil bir tutum sergilemeliyim. henuz hic konusmadik.

• Ikisiyle de konusmaz bir aciklama yapmazdim ve yeni ev bulup giderdim
    82% (9)56% (5)70% (14)Oy Ver
  • Bu sonucta benim karismadigim bir mevzu. birsey yapmazdim safa yatardim
    18% (2)44% (4)30% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kavgaya karismayan kizin sevgilisiyle benm sevgilmde bize geliyorlar surekli. kiz dengesiz biri asosyal. kendisi eve cagiriyo erkek arkadaslarini ama bize gelince sorun yapti. sabahlara kadar oyun oynayip guluyor. uyudugunda da biz ses yapnca gunduz vakti yani kapiyi carpip gidiyo. eve gelen arkadaslarimiza kotu davraniyo felan
Okula bile gitmiyor. sabaha kadar oyun oynuyo. okuldan atilmak uzere. psikolojk sorunlari var. geceleri lamba kapaliyken korkuyo. cin felan goruyomus ruyasinda

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sorun neydi sevgilin neden karisiyo ona gore yorum yapicam
    Bendr ev arkadasmla sorun yasadk iki bucuk ay olucak evi ayirdim

1|0
    0|0
    • Guncelledim soruyu simdi

• Tesekkur ederim oncelikle. Ayrilirken kira isini dogalgaz falan nasl yaptiniz. nasil konusup anlastiniz. simdi ben cikinca ikisi kirayi odeyemez cunku. hala onlari dusunecek kadar safim. ne oneriyosun bu konuda

• Bnde senin gibiydim kiz issizdi giderlerin %70 civarinda bir miktar odedim yetim diye acidim yinedr
      Eger imkanim varsa elinden geldigi kadarini öde

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevgilinle arkadaşını muhattap etmen yanlış

0|0
    0|0
  • çok takılma çözmeye çalış

1|0
    0|0
  • Senin o eve erkek arkadasinin gelmesi dahi hata.
    Babanin evi degil orasi sonucta, O ev arkadasininda Hakaret etmeye hakki yoktur.

Sizler bu akil ile giderseniz, Anca sinifta kalirsiniz.

0|0
    0|0
  • ayrı eve çık artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilin ne karisiyor sen cozemedin mi... yakinda sevgili olurlarsa sasirma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...