Bazı insanlarla gereksiz göz teması kuruyorum nasıl aşarım bunu?

Özellikle bu konuşmadığım samimi olmadığım ya da tanışmadığın kişilerde oluyor. Gereksiz bir şekilde her gördüğümde gözüm gözünde takılı kalıyor e o da bakıyor. Genelde karşı cins oluyor bu ve aşk desen değil bir kişiye değil belli iki üö kişide oluyor. Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum bakmamaya çalışıyorum özellikle ama bir anda karşıma çıkınca bakmış bulunuyorum nasıl aşarım bunu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• göz teması kuramayan insanlar da bunu nasıl aşarım diye soru soruyor :D anlamak gerçekten zor

0|0
    0|0
    • Aşırısı da kötü azı da kötü ortasını bulmak en iyisi

• Ahahahhaha tamam teşekkür ediyoruum 😊

• rica ederim :D

En İyi Kız Görüşü

• bunda aşılmayacak ne var onu anlamadım gözünde niye bu kadar abarttın :D

0|0
    0|0
    • Kolay gibi duruyor burdan anlatınca ama karşıma bir anda çıkınca gözünün içine uzun uzun bakıyorum ve bunu baktıktan sonra ah keşke bakmasaydım diyorum

• aslında değiştirmende o kadar zor bişi değil göz senin göz yani ister bakarsın ister çevirirsin anlamadım ki yani bende seni :D sanırsın gözlerin senin iraden dışında hareket ediyor :) değişilcek bir durum yok alt üstü gözünü birinin gözlerine uzun uzun bakmıcan o kadar büyük bişi yok yani :D

• Deniyorum ve denemeye devam edeceğim 💪🏻 teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• Ters psikoloji bu ne kadar yapmamaya özen gosterir sen o kadar artar bilinç altında yer etmiş bu durumu kafana takma digin zaman kendiliğinden geçer

0|0
    0|0
  • kafaya takacak bir durum değil

0|0
    0|0
    • Ama rahatsiz etmeye başladı bu durum beni

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...