Komşumuzun yaptığı insafsızlık?

Biz bir binanin 5. katinda oturuyoruz annemizi iki sene once kaybettik 15 yasinda bir erkek kardesim var rahatsiz ve asiri duygusal sinirlendiginde strese girdiginde hemen agliyo. Bugun bir odevi varmis performans odevi onu ciktisini almam icin bana vermisti ben de unutmusum 7de geldim eve agladi kendi kendine odasinda bagirarak ben de kirtasiyeye gittim. Binadan cikarken 4. katta oturan komsumuz cingeneler yine bagiriyo falan diyodu yoneticiye imali imali. Hayir cingene falan da degiliz nereden cikarttiysa bunu ben de muhattap olmadim gerizekaliyla. Sizce konusup haddini bildirmeli miyim ona?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bır daha yaparsa kesınlıkle ona soyle hakaret etttıgı ıcın şıkayet edecegını soyle hıcbır kışı kımseye hakaret edemez gorgusuzluk asıl onlarda annnen ıcın uzuldum ALLLAH rahmet eylesın mekanı cennnet mekanı olsun ınşalllah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• muhattap olma. allah goruyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kendince tepki vermiş onun seviyesine inme.

1|0
    0|0
  • o buzlu bademim cocugunna desydınkı boyle bı durum var ınsan olsaydın kapımızı calardın bı sorunmu var komsu elımden bıse gelıosa yapım derdın

1|0
    0|0
  • hayır konuşma ağız dalaşına girme yönetici gelip durumu sana söylerse usulünce durumu yöneticiye anlatırsın o da anlayışla karşılar seni kötü tanıyacaklarına halden anlamayan komşunuzu kötü tanısınlar

1|0
    0|0
  • Hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • Bence gidip dövelim 😠😠

0|0
    0|0
  • haddddini bildir oçççun

0|1
    0|0
  • Adres ver dağıtalım kardeşim..

0|0
    0|0
  • değmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmis artik bir sey söyleme bence bir daha bir sey derse cevabini verirsin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle terbiyesiz kadin agzina patlatasim geldi

1|0
    0|0
  • Bence giti konuş ne hakkı var oyle demeye? Kendinin çocuğu yok mu sanki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...