Üç arkadaşınızla yeseniz içseniz.. bir güzel eğlenseniz.. faturayı ödemeye yakın arkadaşlarınız.. kaçsa?

naparsınız? yediniz, içtiniz 200 t. l faturalık eğlendiniz.. sonra yemeğin bitmesine yakın biri ben bir tuvalete gideyim deyip sonrada diğeride bir bakayıp şu salağa deyip kaybolsalar ve siz faturayı beraber ödeyeceğinizi sanarken bir daha geri gelmeseler onlar yüzünden hepsini ödeyemeyip bir ksım borcunuz için bulaşık falan yıkasanız.. birkaç gün sonrada onları ya da onlardan birini yolda görseniz ne tepki verirsiniz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Gözgöze gelmeyi bekler sonra kafamı çevirip yoluma devam ederim. İnsan arkadaşını zor bir durumda bırakır gider mi?

0|0
    0|0
  • Yaşanmış bir olay mı bu güldüm.😃 Öderdim hepsini sorun olmazdı ve kaçmalarına gerek kalmazdı.😃

0|0
    0|0
    • evet yaşandı bitti saygısızca.. önemli bir mesele vardı gel şurada iki lokma bir şey atıştıralım da yemekte uzun uzadıya konuşalım dediler.. hem şarap içer gevşeriz şarabı harika bir restoran biliyorum dediler beni oraya götürdüler... faturayı konuşan olmadı.. istemsiz bir ısmarlama oldu :)

Erkekler Ne Diyor 1

• 200 tl hesap icin kacacaklarsa hic durmasinlar artık çayın minimum 4 elit ortamlarda 8-10 lira oldugu durumdayiz yiyip icersek 1000 liradan asagi hesap gelmez zaten

0|1
    0|0
    • evet 200 küsuratıda var.. azmı? elit ortam batsın..

• Tabi herkesin durumuna gore degisir ben oderim fakat kacarlarsa kendileri bilir daha muhattap olmam durustce soyleseler yine oderim

• iyiymişsin kardeşim..

Yükleniyor...