Gümrüklerde ki ucuz mallar?

Arkadaşlar araba alıcazda gümrükte kalan araçlar varmış devlet ucuza satıyormuş ihaleyle girip alıyormuşuz, galeriler zaten ordan getiriyormuş kuzen bu şekilde ucuza ıphone falan alıyo sürekli bende yakında edirneye gidicem doğru mu bu olay?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• O ihaleye normal bir vatandaşsan alamazsın dostum
    bir torpilin olcak

0|0
    0|0
    • Hadi ya, o iş sakat o zaaman.

• Tanıdık torpil şart heleki araba gibi şeyleri sağlam adamlar alıyor bizlere bırakmazlar bende araştırdımda ordan biliyorum

• İş olarakda düşünüyoduk arkadaşla, hadi hayırlısı

• Bizim milletin %90 i hala gumrukten araba alabilecegini zannediyor cok zpr kardesim ve bir o kadar da riskli

0|0
    0|0
    • Niye zor kardeşim riski hadi anladım mafyalar falan varmış işin içindede. İstenirse bence alınır.

• Risk o degilki kardes icerdeki adamlar arabanin degerli bir kac larcasini sokuyorlar drn aliyosun arabayi o parcalsri da aliyim sonradan deyince normalden oahaliya geliyor bide yasal proseduru cok cok ugrasman lazim arabayi iyice inceleyemiyorsunnyani bir aliyosun bir suru eksik cikiyor

• Kardeş sen ya yanlış biliyosun yana kötü bir maceraya denk gelmişsin. Babam arada gidip alırdı her yıl alırdıd nerdeyse 5-10 üstüne satardık burada, arabayı iyi incelersen arabalardanda anlıyorsan birşey olmaz.

Yükleniyor...