Kendinizi çirkin hissettiğinizde nasıl mutlu ediyosunuz?

Arkadaşlar kendimi çok çirkin hissediyorum, bu durum beni çok üzüyo çok mutsuzum. Sırf özgüvensizliğim yüzünden hiç sevgilim olmadı. Sizce kendimi nasıl mutlu edebilirim, bu durumu görmezden gelebilirim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilin olmasına ve seni prensesler gibi hissettirmesine müsaade et.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir insanin herkesten herseyden once kendini begenmesi onemli. Guzel olmasanda kendini begen

1|0
    0|0
    • güzel olmayınca oda olmuyo barışamıyosun kendinle

• Guzellikle alakali degil bu sen istersen barisirsin kendinle

Erkekler Ne Diyor 6

• Gözlerin görüyorsa, kulakların duyuyorsa, sakat değilsen, konuşabiliyorsan.. isyan etmeye ne hakkın var ki şimdi?

0|0
    0|0
  • Aaa bir tane daha benden bende kendimi cirkin bulurum :) ama oyle bir takintim yoktur kensimle bariaik biriyim cirkinligin bir kusur bisey oldugunu dusunmuyom zekama guvenirim :)

0|0
    0|0
    • Bncede kusur değil ama ben bir bayan olduğum için takıntı yapıyorum sürekli :(

• İnan bana hiç dikkat etmiyorum buna, çirkinlik güzellik karşı tarafta zerre bakmam. Ama kendimdeneden böyle çözemedim

• Cevrendeki kizlarin guzellik egosu yuzundendir

• Zor bir durum ozguvensizlik bendede var.. ama cirkinlikten değil... sizde kafanıza takmayin sizide seven vardır etrafta belki

0|0
    0|0
  • Zaten cirkinim aliskinim kendime ben 😂😂

0|1
    0|0
  • Çirkin hissetmedi mi

0|0
    0|0
  • Guleryuzlu ol çok kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen ilk önce kendine beğenmelisin. Binlerce insan çeşiti var. onlarda insan sende insansın. güzel olmakla sınırlı değil. güzel hissetmek istiyorsan bakımlı ol kıyafet makyaj gibi...

0|0
    0|0
  • Lanet olsun kendimi hiç çirkin hissetmiyorum 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...