Bu turkler kadar kendini?

dunya'da begenen millet var mi acaba herseyin ustunde asiri kibirli

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynen. Ülkede her hafta patlama oluyor adam gelip dünyanın en iyi istihbaratı bizde diyor mesela süper.

0|3
    1|0
    • adamlar plajda kara killi,2 metrelik isvecliler var ama bunlar kendini playboy ilan ediyor

• Hacılar en kötüsü de ne biliyor musunuz zikmeyi marifetmiş gibi her yerde alkışlanacak bir olaymış gibi görmeleri var ya en itici bulduğum şey zikmek onlar için sanki Gururca birşey onu yaptıgı farklı ırklarda ki kişileri yeniyormuş gibi görüyorlar ya çok komigime geliyor.

• zaten bir basarisi olmayan angutlarla dolu onu diyenler, ezik o herifler

Kızlar Ne Diyor 3

• Vardir tabi benfe

0|0
    0|1
  • Vardır bitches everywhere

0|0
    0|1
  • Türkler kendini beğenmekte haklıdır çünkü şanlı ve şerefli bir tarihleri vardır.

0|0
    1|2
    • be tarihi acidan demedim

• genel olarak soru sormuşsunuz ayrıca her millet keni milletini pek çok açıdan başkalarından üstün tuttar gayet doğal birşey yani

Erkekler Ne Diyor 2

• bizim kadar asil soylu millet görmedim ben dünyada... gerisi onun bunun çocuğu :))

1|0
    0|2
  • Hepsi öyle olmasa bile şu nesil de ki kızlar cidden öyleler. Bu yüzden Türkiyee'de yaşmamak lazım.

0|1
    0|0
    • nerede yasayacagin

• Yani mültecinin az olduğu bir yere gideyim mantığıyla düşünme artık her yerde mülteci var fazlasıyla Avrupa'nın çoğu ülkesinde, Amerikada, Kanada'da, hatta Japonya'da bile.

• aynen

Yükleniyor...