Sulugöz olmak kötü bir şey mi?

Üzücü bir olaya şahit olsam hemen ağlıyorum gözlerimden yaşlar akıyor geçenlerde bir kedinin ayağının olmadığını gordüm ve kendimi tutamadım TV dekilere ağlıyorum.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• herşeye ağlamak çok sevilecek bir yan değildir. herkesin gözünde sulugöz diye görülür, ortamlarında çok yer vermezler, hemen bu ağlar şimdi diyip seni oradan kovmaya çalışırlar, hele ki arkadşalar ile toplanmı romantik film izlerken, sen ağlamaya başlarsan, seni şutlayabilirler,

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duygusallığa lafım yok ama sulugözlü insanlar beni bayıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 9

• Değil tabi ki. Dünya o kadar lanet bir yer ki, her gördüğün üzücü olaya ağlarsan işin içinden çıkamazsın sonunda hasta olan da sen olursun.

0|0
    0|0
  • Her şeyin fazlası zarar. Ağlaya ağlaya akacak yaş kalmaz sonra 😊

0|0
    0|0
  • Hayir degil, biraz duygusalsin diyelim ona 😊

0|0
    0|0
  • valla ben ağlayan birini görünce ağlarım nedensizce. kötü değil ama iyi de değil galiba. genelde merhametli insanlar böyle oluyor ancak bir çok kez güçsüz yaftası yapıştırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Kötü bir şey tabiki

0|0
    0|0
  • Sulugöz değilim fakat sinirlenince kendimi tutamayip ağlamaya başlıyorum o kötü bir durum hemde den çok kötü birsey

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Kötü bişey ben zırt pirt ağlıyorum bir dur demek

0|0
    0|0
  • Bende sendenim geçen biryerden esti oturdum bolt ( animasyon filmi) izledim vaziyet zaten ev topuzu elinde bir paket meyveli yoğurt ve şişmiş kırmızı gözler 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...